Ketvirtadienio horoskopas – gruodžio 11 d.

2014-12-11, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Minkšti žaisliukai.
Fotolia nuotr. / Minkšti žaisliukai.

Astrologinės prognozės kiekvienam Zodiako ženklui. Kam šiandien vertėtų būti santūresniam, o kam atstatyti krūtinę į priekį ir nebijoti pasigirti?
 

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nestokosite optimizmo nei mažuose, nei dideliuose dalykuose. Gal kiek teatrališkai gliaudydami problemas, džiuginsite ir mažus, ir didelius. Gal net parodysite jiems galimybes ten, kurių jie jų iki šiol nepastebėjo. O kai leisite sau manyti, kad viskas lengva ir paprasta, ir jums patiems viskas išsispręs daug lengviau. Vakarą praleisite smagiai apsilankydami teatre ar kine.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Aplink tvyros tikrai nedarbinės nuotaikos. Labiau rūpės pramogos ar asmeniniai reikalai, kuriuos, tik pasitaikius progai, skubėsite sutvarkyti. O jei kažkas jūsų nesupras – tegul nebando įtikinti, kad tai jūsų problema. Vakare neapsieisite be būtinybės susidurti su bendrų finansų klausimais, kuriuos derinsite kartu su vienu šeimos nariu ar dėl savo šeimos.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jei kažkas šiandien nenorės atskleisti savo paslapčių, nepūskite iš menkniekio burbulo – lai būna taip, kaip yra. Susitelkite į tuos, kurie šalia ir kurie noriai leisdami laiką su jumis, geranoriškai bendrauja. Vakare su džiaugsmu eisite visur, kur būsite kviečiami, sutiksite žmonių, su kuriuos ne tik bus smagu susipažinti, bet ir savo idėjomis pasidalyti.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Mielai dirbsite tam, kad vėliau galėtumėte išleisti, ir tai šiandien jums neprastai seksis. Trukdyti gali nebent kažkokie žmonės, primygtinai jums siūlantys savo pagalbą, norite jūs jos ar ne. O jei savo didelius lūkesčius, susijusius su pinigais, šiek tiek pasversite žemiškomis svarstyklėmis, neprarasite to, ko prarasti visai nenorėtumėte.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Sulauksite daug dėmesio ir dažniausiai juo mėgausitės. Tačiau neužmikite ant laurų, nes pasidarbuoti dėl savo gero vardo taip pat būtų ne pro šalį. O jei kolegoms patiks ne viskas, ką darote, daug pastangų tam neeikvokite – vis tiek tai greitai bus užmiršta. Vakarą skirkite kūrybiškam laisvalaikiui su savo atžalomis.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Daugiau pasitenkinimo jums šiandien teiks ne galimybė dalyvauti, o galimybė stebėti. Nieko tokio, kad dėl geros dienos atmosferos privalėsite paaukoti kažką svarbaus būtent jums. O vakare bus ne kitaip – bet kokie veiksmai, atliekami dėl bendro šeimos tikslo, teiks daugiau prasmės nei bandymai siekti asmeninių pergalių.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Sėkmingai dienai reikia labai nedaug – tik noro ne individualių pergalių siekti, o ryžto įsilieti į kolektyvą, vienyti jį ir, jei pavyksta ar reikia, tapti jo lyderiais. Žinosite būdus, kaip to pasiekti, jei pernelyg daug laiko neskirsite savo asmeniniams reikalams: namiškiai, visaip prašydami jūsų dėmesio ar pagalbos, trukdys jums susitelkti.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Darbai visą dieną virte virs, o ypač viskas, kam reikalingas jūsų kūrybiškumas ir savitumas. Be to, žinosite, kaip atlikti užduotis ir kam jas deleguoti, kad tai atneštų trokštamos naudos visiems. Kai jūsų gebėjimas kurti produktyvią atmosferą darbe stebins visus, nenuvilkite dėl kažkokių nevykusių pokalbių ar susitikimų.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jūsų optimizmas šiandien bus jūsų draugas ir pagalbininkas. Čia dar atskubės noras visiems patikti ir įtikti. Svarbiausia, kad visus jūsų norus ir troškimus pavyktų išpildyti ir greitai, ir lengvai. Tačiau šalia viso to klaidžios abejonė, kad jau beveik įgyjate sparnus. Ir ji gali jus aplankyti tada, kai pažvelgsite į savo piniginę ar kursite finansinius planus.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kas jau kas, bet pilka kasdienybės našta šiandien jūsų neprislėgs. Labiau tikėtina, kad būtent jai atsiras galybė priešnuodžių, o jūs nežinosite, kurį iš jų jums verta pasirinkti. Ir kaskart turbūt rinksitės dalykus, kurie vienaip ar kitaip keičia jūsų įpročius, nusistovėjusią tvarką ir t. t. O jei kažkam tai nepatinka – tegul ieško priežasčių savyje.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Diena nepraeis veltui, jei kuo daugiau dėmesio skirsite savo partneriams, kolegoms, draugams ar bendražygiams. Jis ne tik bus sutiktas su dėkingumu, bet dvigubės, trigubės ir, be abejo, jums bus už tai padėkota. Tačiau kol kas investuokite, užuot laukę naudos. O jei kažkokie jausmai liks neišsakyti, nesukite dėl to galvos. Gal jie nieko verti?

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Vos nubudę ir supratę, kad galite smagiai pasidarbuoti ir save išreikšti darbe, raitokitės rankoves ir imkitės darbo. Tiesa, didelių vilčių į kolegas, galinčius jums padėti ar patarti, nedėkite. Verčiau kliaukitės tik savimi. Pakiliai nusiteikę, visas užduotis, kurias gausite ar nusistatysite patys, atliksite sklandžiai ir lengvai. Svarbu nesileisti viliojamiems į abejones.


 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?