Narkotikų prekeiviai spaudžiami į kampą

2017-01-17, Komunikacijos grupės specialistė Rūta Janavičiūtė

Sausio 11 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė 3 asmenis, neteisėtai disponavusius narkotinėmis medžiagomis. Pareigūnai, turėdami duomenų, kad vienas 33 metų vyras kitam 38 metų vyrui pardavė narkotinių medžiagų, gautą informaciją patikrino. Pirmiausia buvo sulaikytas pirkėjas. Pas jį asmens kratos metu rasta, kaip įtariama, kokaino. Netrukus buvo sulaikytas ir vyriškis, įtariamas narkotinių medžiagų pardavinėjimu. Tiek pas tauragiškį, tiek jo bute, esančiame Tauragėje, Miško g., pareigūnai aptiko, galimai, tokios pačios medžiagos kaip ir pas pirkėją. Pas pardavėją pareigūnai aptiko ir pinigus, kurie, kaip įtariama, buvo gauti iš minėtos nusikalstamos veikos. Kiek vėliau, apie 15.50 val., jie užfiksavo dar vieną neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis atvejį Tauragėje. Reaguodami į gautą pranešimą, kad dar vienas vyriškis, galimai, turi narkotinių medžiagų, pareigūnai jį patikrino. Pas 33 metų tauragiškį, taip pat aptikta, kaip įtariama, narkotinių medžiagų. Policija toliau aiškinasi įvykio aplinkybes. Dėl minėtų nusikalstamų veikų pradėti ikiteisminiai tyrimai. Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis abiem gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki 2 metų. Vyrui, kaip įtariama, pardavusiam narkotines medžiagas, gresia laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų.

Praėjusiais metais Tauragės rajone buvo nubausta 30 asmenų, kurie vartojo narkotines medžiagas. Nors, lyginant su 2015 m., šis skaičius sumažėjo, problema niekur neišnyko. Statistika rodo, kad vis daugiau jaunimo iki 29 m. vartoja narkotines medžiagas. Siekdami kovoti su šia nusikalstama veika, pareigūnai kreipiasi į gyventojus, prašydami informuoti policiją apie jiems žinomus neteisėtus disponavimo narkotinėmis medžiagomis atvejus ir kartu siekti sumažinti šią problemą. Apie jums žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas galite pranešti:

• Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;

• Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952;

• Bendruoju pagalbos telefonu 112.

Pareigūnai įspėja, kad, įsigaliojus naujajam Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodeksui, baudžiamoji atsakomybė numatyta už bet kokio kiekio narkotinių medžiagų turėjimą.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?