Skorpionas: 2015 metų karjeros, sveikatos, finansų ir meilės horoskopas

2014-12-11, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Skorpionas.
Shutterstock nuotr. / Skorpionas.

2015 metais Skorpionai, norėdami savo gyvenimą padaryti visapusiškai geresniu, bus aktyvūs bei drąsūs. Sėkmė šį Zodiako ženklą lydės profesinėje veikloje, asmeniniame bei visuomeniniame gyvenime.

Skorpionai visada yra ryžtingi, bet artėjančiais metais ypač išryškės jų organizuotumas bei veiklumas. Metų viduryje tikėtinas susitikimas su asmeniu, kuris Skorpionų energiją nukreips tinkama linkme. Pastarieji taps labiau patyrę, išmintingesni bei išradingesni.

Karjera ir finansai

Skorpionai, kurie dar mokosi, naujais metais, ypač rudenį, bus atsidavę mokslams. Kiti šio ženklo atstovai turėtų paieškoti, kur dėti savo energiją. Horoskopas netveriantiems savo kailyje Skorpionams siūlo lankyti kokius nors kursus.

Šio Zodiako ženklo atstovai Ožkos metais tiesiog trykš energija. Naujus darbus ir projektus jie pradės su dideliu užsidegimu, tačiau įpusėję darbą, kiek atvės. Horoskopas šiam ženklui pataria pabaigti pradėtus darbus, siekti tobulumo ir profesionalumo visuose darbuose.

Didelio karjeros šuolio žvaigždės Skorpionams nežada, tačiau pagerinsite reputaciją, patobulinsite įgūdžius bei užmegsite kontaktus su naudingais žmonėmis. Tikėtina, kad 2015 metai atneš rūpesčių dėl pinigų trūkumo, bet jūsų veiklumas duos finansinių vaisių. Nesipuikuokite brangiais pirkiniais, net jei esate klestintis verslininkas. Priešingu atveju galimas apiplėšimas ar perdėtas dėmesys iš Mokesčių inspekcijos. Žvaigždės Skorpionams taip pat pataria nesiskolinti pinigų.

Profesinėje veikloje Skorpionai turi matyti tikslą ir pasikliauti tik savimi, nes kai kurie partneriai gali būti nepatikimi. Žinoma, nėra lengva tikėti tik savo jėgomis, tai reikalauja didžiulės išvermės, tačiau šiuo atveju klaidų tikimybė sumažėja iki nulio. Turite pasikliauti savo intuicija, ji jums parodys teisingą kryptį į sėkmę. Darbdaviai įvertins Skorpionų pastangas bei ryžtą.

Sausį, tikėtina, būsite kūrybingi. Pirmieji du metų mėnesiai Skorpionams neatneš esminių pokyčių darbe. Naujovių sulauksite kovo mėnesį, bet ne visos jos bus sėkmingos. Birželio mėnuo žada teigiamų dalykų darbo sferoje, o vasaros pabaigoje tikėtinas naujas šuolis karjeroje. Ožkos metais Skorpionai neretai patirs, kad pinigai išeina „kaip vanduo“, bet nenusiminkite, piniginė niekad nebus tuščia.

Sveikata

Skorpionų sveikata 2015-aisiais metais priklausys nuo jų nusiteikimo ir nuo to, ar mokės jie neimti į širdį neigiamų dalykų. Pavasarį tikėtinos stresinės situacijos, kurios išprovokuos ligas. Šiuo laikotarpiu svarbu tinkamai maitintis bei atsikratyti žalingų įpročių.

Artėjančiais metais Skorpionai ne visada sugebės pasipriešinti įvairioms pagundoms, gali trūkti motyvacijos, apimti tingulys, atsirasti problemų su antsvoriu. Tikėtinos širdies ir kraujagyslių ligos, nervų sistemos sutrikimai. Norėdami viso to išvengti, Skorpionai turėtų sveikai maitintis, mesti rūkyti, nevartoti alkoholio, teigiamai žiūrėti į ateitį ir liautis nerimavę be reikalo.

2015 metų vasarą Skorpionams tikriausiai nepavyks pailsėti. Trumpam kur nors ištrūkti – daugiausia, ką žada žvaigždės. Poilsiui geriau rinkitės kokią nors egzotišką šalį. Išvykai prie jūros geriausiai tinka pavasario pabaiga – vasaros pradžia.

Vasaros viduryje asmeniniuose reikaluose tikėtinos malonios permainos: galbūt kur nors išvyksite, bet ne vieni, o su palydovu. Rugpjūčio mėnesį atsiras galimybė susipažinti su naujais žmonėmis, patirti gražių jausmų.

Meilė

Žvaigždės žada, kad sausio, rugpjūčio ir lapkričio mėnesiais Skorpionai turės priimti svarbius sprendimus jų asmeniniame gyvenime. Šis laikotarpis bus susijęs su naujomis pažintimis, o jau esamuose santykiuose, tikėtina, susidėlios visi taškai virš „i“: Skorpionės sulauks pasiūlymo tekėti, o vyrai Skorpionai galutinai apsispręs dėl savo asmeninių santykių ateities.

Abiejų lyčių Skorpionai turėtų dažniau žengti pirmą žingsnį, atsikratyti nepagrįstų abejonių, būti nuoseklesni asmeniniame gyvenime, kuris artėjančiais metais bus pilnas įspūdžių.

Žvaigždės žada, kad Skorpionai Ožkos metais nebus vieniši ir likimu nesiskųs. Tačiau kaip susiklostys aplinkybės, kokiomis spalvomis nusispalvins likimas, priklausys nuo jų pačių: kaip jie nuspręs pasielgti, taip ir bus.

Jeigu nuspręsite gyvenimą piešti ryškiomis spalvomis, gyvenimas bus spalvingas. Jeigu linksite prie pilkų spalvų, svarbiausia, neperduokite neigiamų emocijų artimiesiems. Nepamirškite, kad viskas grįžta bumerangu, ypač žodžiai ir požiūris į kitus žmones.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?