Chuliganas įsilipo į aukštos įtampos stulpą, teko atjungti elektros liniją

2017-01-20, R. Žalgevičiaus nuotr.
R. Žalgevičiaus nuotr.
R. Žalgevičiaus nuotr.

Penktadienio vakarą galimai apsvaigęs vyriškis ant kojų sukėlė Šilutės specialiąsias tarnybas ir paliko daugybę vartotojų be elektros. 

Pareigūnai sulaukė pranešimo, kad į aukštos įtampos elektros perdavimo linijos stulpą yra įsilipęs žmogus. Šio stulpo laidais teka didžiulė 110 kilovoltų įtampa.

Į įvykio vietą atvažiavo tarnybos, pareigūnai bandė kalbėtis su vyru, tačiau jis jiems pabėrė keiksmų tiradą. Kilo įtarimas, kad asmuo gali būti neblaivus. 

Dėl chuliganiško vyro poelgio elektros tinklai buvo priversti išjungti elektros liniją Šilutė-Klaipėda. Vyrą planuota nukelti keltuvu. 

Tuo metu įvykio vietoje susirinko žiūrovų būrys, jie pradėjo gėdinti ir žodžiuotis su į stulpą įsilipusiu vyriškiu. Galiausiai pastarasis liepė visiems atsitraukti, mat planuojąs nulipti. 

Kai žmonės ir gelbėtojai atsitraukė, vyras ėmė lipti žemyn, bet likus keliems metrams iki žemės, šoko žemyn ir pasileido bėgti. 

Pareigūnai puolė gaudyti bėglį, jį pasivijo ir sučiupo laukuose. 

Vyras sulaikytas ir išvežtas į ligoninę. Medikai nustatė, kad kojos nuo smūgio nelūžo. 

Paaiškėjo, kad į stulpą buvo įsilipęs 19-metis, jis policijai žinomas toksikomanas. 

Iš ligoninės pareigūnai chuliganą išsivežė į nuovadą, jam gresia ne tik bauda už chuliganizmą, bet ir elektros tinklų ieškinys. 

Šaltinis: lrytas.lt


Straipsnio komentarai

vietinė2017-01-22
Tokį pusdurnį reikėjo palikti, dar žmonės vargo. gelbėjo. matosi, kad jam truksta smegenų, tegul jis ten gieda kaip gaidys, nes Gaidžio metai ... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Asilui2017-01-21
is medzioklinio reikejo druskos isudyti, staigiai butu issiropstes Komentaras patinka Komentaras nepatinka
prietranka į durnyna tokį gluša 2017-01-21
tokį gluša bučiau palikes ant tokiu laidu lai gieda Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?