Penktadienio horoskopas – gruodžio 12 d.

2014-12-12, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Gėrimas.
Shutterstock nuotr. / Gėrimas.

Kuriuo keliu žvaigždės mus nuves šiandien? Tiesa, kai kuriems ženklų atstovams prireiks kantrybės, o į kai kieno namų duris pasibels maloniai besišypsantis draugas...

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nedžiūgausite, jei jūsų vadovai nepalaimins vieno jūsų sumanymo. Tačiau jiems visos kaltės nesuverskite. Galimas daiktas, kad čia dar kaltos ir jūsų asmeninės ambicijos ar nenoras taikstytis su kažkokiais reikalavimais. Nenusiminkite, kai išties yra kuo pasidžiaugti: smagiai pasikalbėti su kažkuo iš toli ar išklausyti kolegos komplimentą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Namams bus skirti visi jūsų prioritetai, bet labai krimsitės, kad čia ne viskas lyg sviestu patepta. Koją kiša visuomeniniai įsipareigojimai ar nepavykę planai, susiję su užsieniu, o dar ore sklando neišsakytų minčių debesis. Štai čia galite padirbėti: pasikalbėkite, nes pakalbiams laiko netrūks, ypač apie šeimos pinigus, jos paslaptis, o vakare – apie pramogas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Susitikimai, neįvykstantys dėl to, kad kažkas persigalvojo, o partneriai, nesusitariantys tarpusavyje dėl pinigų ar dar bala žino ko, gali tapti šios dienos tema. O jei dar čia būsite užversti darbų gausa, galite pamanyti, kad diena niekam tikusi. Bet tai netiesa. Išklausykite, ką jums sako jūsų antroji pusė, o vakare patirkite tikrąją intymumo prasmę.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Minčių apie pinigus ir tuos daiktus, kuriuos reikia už juos nupirkti, kažin ar pavyks atsikratyti. Besidairydami, kuris prekybos centras žada didžiausias nuolaidas, nepamirškite ir kitų reikalų. Jūsų planus išties gali sujaukti keisti įvykiai darbe, nesusikalbėjimai su partneriais ar vaikų iškeltos sąlygos. Laimei, kolegos negaili patarimų, o artimas žmogus dienai baigiantis – dėmesio.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Su užsieniu, darbu ar sveikata susiję nesklandumai gali trukdyti jūsų saviraiškai ar įvykdyti asmeninį planą. Namiškiai taip pat nedžiugina komplimentais, kurių jums taip reikia. Bet čia tik slenksčiai, kuriuos perlipę, jūs galite turėti visavertę dieną. Ypač, jei dalį dienos praleisite su savo atžalomis, ką nors gražaus vakare sukursite ar įsigysite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nusprendę šiek tiek pasislėpti ir ten atlikti tai, ką sumanėte, nesuklysite. O slėptis bus nuo ko, bent jau taip jums atrodys, sužinojus kai kuriuos akivaizdžius faktus iš mylimojo ar iki šiol slėptus argumentus iš partnerių. Palengvės tuomet, kai pasikalbėsite kažkokia jau ne kartą diskutuota tema su šeimos nariu, o vakare iš visos širdies pasirūpinsite tais, kuriuos mylite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūsų veiklą kolektyve stabdys tai viena, tai kita neplanuota kliūtis. Pavyzdžiui, asmeninės problemos, kurios prašyte prašosi išsprendžiamos, nesėkmės bandant susitarti, sugebėjimų ar lėšų trūkumas. Tačiau, ne viskas prarasta. Dieną galite išgirsti gerų naujienų iš draugų, o vakare tyliai sutvarkyti svarbų reikalą, apie kurį nėra reikalo visiems pasakoti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Krimsitės, negalėdami darbe sužibėti dėl akivaizdžių ir ne visai suprantamų priežasčių. Viena vertus, patys sau keliate per aukštą kartelę. Kita vertus, yra nuo jūsų valios mažai priklausančių priežasčių, pavyzdžiui, trikdančios naujienos ar permainos darbo vietoje. Išbrisite pasitelkdami pagalbon savo talentus. Vakaras būtų malonus, leidžiant jį kartu su draugais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kaip visada, sieksite išlaikyti kuo aukštesnę optimizmo kartelę, bet tai nebus lengva. Ypač tai pastebėsite tuomet, kai ignoruosite jums suteiktas finansines ar kitokio pobūdžio rizikos ribas. Jūsų asmeninės pažiūros ir nuomonė padės studijuojantiems ar bendradarbiaujantiems su užsieniečiais. Vakare kai kam pasiseks gauti dovaną ar padėką už atliktą darbą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Diena turbūt nebus nuobodi, o ar miela širdžiai – čia jau jūsų pasirinkimas. Rinktis reikės dažniau, ne kaip elgtis, o kaip reaguoti, nes dalį jūsų veiksmų koreguos išorinės aplinkybės, tokios, kaip netikėtumai namuose ar grupės veiklos apribojimai. Pasitikėdami tuo, kas nematoma akimis ir savo asmeniniu žavesiu (bet ne asmenybės galia, kurią būsite linkę demonstruoti), išeisite iš bet kokio labirinto.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Atsižvelgę į partnerius, lengviau įveiksite tai, kas iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti neįveikiama. Jie patars, kaip palikti nuošalyje dalykus, kurių suprasti nepavyksta, numoti ranka į trikdančias naujienas, bet kantriai atlikti kiekvieną užduotį vadovų pateiktame sąraše. O jei dar rastumėte laiko paplepėti su draugais ar tyliai pagelbėti žmogui, kuriuo žavitės?

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų savijautą blogins ir kasdienių darbų eigą trikdys finansiniai nesklandumai bei jums nepriimtinas kolektyvo narių elgesys. O čia dar kažkoks asmuo ar reikalas, susijęs su užsieniu, kuris verčia jus keisti veiksmų planą. Yra ir gerų žinių, kurias jums praneš aukštesnes pareigas užimantis žmogus. Vakarop į jūsų duris galbūt pasibels draugas, kuris nupieš jūsų veide šypseną. 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?