Pirmadienio horoskopas – gruodžio 15 d.

2014-12-14, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Sausainiai.
Fotolia nuotr. / Sausainiai.

Klapt klapt akimis – ir jau pusės gruodžio nėra. Kokia ši diena numatyta ir įrašyta žvaigždžių žemėlapyje? Ką kiekvienam Zodiako ženklui įskaitė astrologė Vaida Budginaitė?


AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jūsų savivertė ir asmeninių santykių kokybė šiandien priklauso nuo jūsų sėkmės darbe, ir atvirkščiai. Todėl negavę progos pasidžiaugti mylimo žmogaus dėmesiu ar jo sužavėti, nesidžiaugsite ir darbo rezultatais. O jei pabandytumėte vieną sritį pataisyti, nepaisant vienos klibančios detalės kitoje? Tiesa, įsitraukę į komandinę veiklą ar sumanę kažką su draugais, įgausite sparnus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Netikėtumai noriai suks ratus aplink jus ir nepaliks ramybėje. Būsite sutrikę, nes nežinosite kur link žvalgytis, kad juos pamatytumėte ir jiems pasiruoštumėte. Užuot blaškęsi, verčiau sutelkite savo dėmesį į darbą. Galite padaryti tikrai daug, jei nevengsite būti originalūs, atviri, neįprasti ir matysite tolimas savo darbo rezultatų perspektyvas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jūsų geranoriško požiūrio ir energijos gali reikėti įvairiuose dalykuose, pavyzdžiui, bandant susitarti ir kažką pasidalyti, o tose dalybose gali dalyvauti įvairiausi žmonės: pradedant jūsų atžalomis ir baigiant kolegomis. Tačiau kad ir kas nutiktų, kad ir ko reikėtų atsisakyti, būsite stiprūs kovodami už tuos, kuriuos mylite, ir tai, kuo tikite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Įsitikinkite, kad padarėte viską, kas įmanoma, dėl tų, su kurias dirbate, kuriems dirbate ar dėl kurių dirbate. Antraip ilgai netrukus suprasite, kad reikia kažką taisyti, o jei taisyti bus per vėlu? Dar vakare patikrinkite, ar teisingai suderinote namiškių poreikius su socialiniais įsipareigojimais ir ar be ginčų susitarėte su namiškiais dėl bendrų išlaidų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Didžiulis jūsų poreikis bendrauti ne visų šiandien bus sutiktas su džiaugsmu. Kolegos turbūt manys, kad tik tuščiai aušinate burną, užuot atlikę kažką svarbaus. O vakare ne mažiau aktyviai bendrausite, siekdami naudingų kontaktų ir harmoningų ryšių ar tiesiog norėdami išlieti energijos perteklių ir kažkam papasakoti apie savo neįtikėtinas idėjas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jei nesiliausite į avantiūras, kurių metu rizikuotumėte tiek savu, tiek bendru turtu ar net artimais santykiais, diena bus puiki. Tiesa, vaikai ar jūsų noras patirti kažką įspūdingo, gali šiek tiek ištuštinti piniginę, bet turbūt rasite puikų pasitenkinimą ir dėl to nesigraušite. O dienai baigiantis labiau susikoncentruosite į mėgstamą veiklą ar buities galvosūkių sprendimą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Tiems, kurie vis klumpa, derindami šeimos ir partnerystės sritis, šiandien gali tekti vėl dėl to pasistengti. Nenuleiskite rankų, net jei akimirką atrodytų, kad aplink viskas kliba, o ramybės būsena kažkur toli. Verčiau atlikite tai, ko jūsų prašo vienas šeimos narys. Vakare aktyvų protą ir per kraštus lipančią energiją išliekite imdamiesi neįprastos veiklos kartu su savo atžalomis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pakeitę požiūrį į naujienas, kurias išgirstate darbe, padėsite sau geriau jaustis. O kas gali būti svarbiau prasidėjus šiai prieššventinei savaitei? Kai kils noras pasidalyti su tais, kurie šalia, savo mintimis ir išgyvenimais, gerai pamatuokite savo ketinimus. Vakare manysite, kad dirbate iš peties, bet nesistebėkite, jei kam nors atrodys, kad nenuveikėte nieko.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pripažinkite, kad vieniši šios dienos neišgyventumėte. Radę jums tinkančią komandą ir įsitraukę į veiklą kartu su jais, suprasite, kad geriau jaučiatės būdami grupės dalimi. Tiesa, kažkokie finansiniai nesklandumai gali sutrikdyti tobulai veikiantį grupės mechanizmą. Bet vakarop mokėsite taip kalbėti, kad visi jūsų klausysis pilni susižavėjimo.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Darbų gausa ir savo noru užsikrauta didelė atsakomybės našta gali jums trukdyti pastebėti, kiek gerų ir gražių dalykų vyksta aplink jus. Todėl kaskart, kai kas nors kreipsis į jus dėl su darbu susijusių reikalų, pamatykite tame asmenyje žmogų, ne tik darbuotoją. Vakare sugalvosite neįprastą būdą užsidirbti, tačiau ar jį įgyvendinsite – nežinia.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Noriai žvalgysitės kuo toliau, kurdami didelius planus, galbūt susijusius su atostogomis ar dalykinėmis kelionėmis. Tačiau ne visi jus teisingai supras. Galbūt ne visiškai tinkamais būdais išreiškiate tai, kas jums svarbu? Vakare jus sustabdyti ar bandyti aplenkti bus nelengva ir kažin ar įmanoma. O jums bus gera eiti pirmiems.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Galvos skausmas, susijęs su finansiniais lūkesčiais, gali kol kas jus persekioti, jei nesėkmingai tikėsitės to, kas kol kas neįmanoma. Verčiau pabūkite atidūs kolegoms, su kuriais ne viskas tobula ir kurie ne kaskart atrodo jums palankūs. Tačiau lojalūs,  tiesa? Vakare tyliai vaizduotėje vykdysite reformas, o paklausti, į ką esate taip įnikę, kol kas savų paslapčių neatskleiskite.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?