Ilgaamžė garsėjo geru charakteriu

2017-02-05, „Šilokarčemos“ informacija
V.Venckaitienė džiaugėsi jai parodytu dėmesiu.
V.Venckaitienė džiaugėsi jai parodytu dėmesiu.

Bardėnų kaimo, Lumpėnų seniūnijos gyventoja Vincė Venckaitienė atšventė gražų jubiliejų. Artimųjų meilės apsupta senolė su šypsena sutiko norinčius ją pasveikinti.

Praėjusią savaitę bardėniškei sukako 90 metų. Todėl šia proga ją aplankė Pagėgių savivaldybės vicemeras Sigitas Stonys ir Lumpėnų seniūnė Danguolė Mikelienė. Svečiai buvo priimti šiltuose namuose ir nuoširdžiai besišypsančios Vincės dukters Zitos.

Daug sveikatos, artimųjų meilės ir dėmesio linkėjo svečiai. Jubilaitei perduoti gražiausi linkėjimai ir nuo Pagėgių savivaldybės mero Virginijaus Komskio.

Dabar senjore rūpinasi jos atžala Zita su savo vyru Giedriumi. Pora drauge ir gyvena su mama.

Jubiliatė į Pagėgių kraštą atsikraustė iš Eržvilko, Jurbarko savivaldybės. Dirbo tarybiniame ūkyje lauko darbus. Užaugino sūnų ir dukrą. Aplinkiniai visuomet grožėjosi ir žavėjosi Vincės švarumu, tvarkingumu, geru charakteriu.

Susitikimo metu žentas teigė, kad jo uošvienė išimtis iš stereotipinės taisyklės, nes yra auksinė.

Tądien svečiai džiaugėsi jubiliatės bei jos artimųjų vidine šiluma, nuoširdumu. Visi sutarė, kad kitą kartą susitiks po penkerių metų, kuomet V. Venckaitienė švęs 95-ąjį jubiliejų.


Straipsnio komentarai

mano uošvenė ir buvo 2017-02-08
nesupratau čia kam aktuoalu daugiau šitai garbingai poniai kuriai didžiulė pagarba tokio didelio amžiaus sulaukus ar tokiem fotogeniškiem valdininkam pasifotkint tik tiek tesugiaba Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?