Bardinų užkardos komandai teko atsisveikinti su poledinės žūklės varžybų pereinamąja taure

2017-02-04, Informavo Viešųjų ryšių specialistė Asta Šimkuvienė
Renginio akimirkos
Renginio akimirkos

Pagėgių savivaldybės Šakininkų  kaime, ant Nemuno senvagės ledo, Pagėgių rinktinės pasieniečių surengtose poledinės žūklės varžybose nugalėjo Plaškių  užkardos komanda. Toks renginys organizuotas jau trečią kartą.

Poledinės žūklės varžybose iš viso varžėsi  13 komandų  – pareigūnai ir valstybės tarnautojai iš Pagėgių rinktinės Štabo, Kriminalinės žvalgybos skyriaus, Vileikių, Plaškių, Bardinų, Specialiosios paskirties, Viešvilės, Rociškių, Kudirkos Naumiesčio,  Vištyčio, Šilgalių užkardų ir net dvi iš Kybartų.

Varžybos vyko pagal mėgėjiškos žūklės taisykles, dalyviai žvejybai galėjo naudoti bet kokius augalinius, gyvulinius masalus ir pašarus, išskyrus gyvas žuveles. Žvejai negalėjo žūklauti arčiau nei 5 metrai iki kito žvejo pažymėtos eketės.

Po keturių valandų teisėjai ėmėsi sverti laimikį, o renginio dalyviai su apetitu kirto karštą kopūstienę, kurią išvirė Bardinų užkardos darbuotojos.

Paaiškėjo, kad Pagėgių rinktinės poledinės žūklės entuziastai iš ekečių ištraukė 21,390 kg žuvies.

Komandinėje įskaitoje šiemet  nugalėjo Pagėgių rinktinės Plaškių užkardos komanda. Jos nariai Karolis Valangevičius, Audrius Cibulskis ir  Tomas Stančius sugavo 3,900 kg žuvies.

Jie savo laimikiais aplenkė jau du kartus iš eilės čempionais buvusius Bardinų užkardos žvejus.

Jiems šiemet teko antroji vieta. Bardinų užkardos komandos nariams -  Egidijus Dambrauskui,  Arūnui Juciui ir  Dariui  Lukošiui  iš ekečių pavyko ištraukti   šiek tiek mažiau nei plaškiškiams - 3,690 kg. žuvies.

Trečią vietą šiemet iškovojo  – Kybartų užkardos  I komanda, sugavusi 2,750 kg žuvies. Jos garbę gynė   Kęstutis Pranaitis, Andrius Ciganskas, Renatas Petrauskas.

Asmeninėje įskaitoje nepralenkiamas buvo Plaškių  užkardos žvejys Audrius Cibulskis. Jis ištraukė 2,460 kg laimikio, beje, jis pagavo ir  didžiausią žuvį – 1,01 kg. karšį.

Daugiausia, net 21 žuvų iš ekečių ištraukė Bardinų užkardos komandos narys Arūnas Jucius.

Komandinių ir asmeninių varžybų nugalėtojus bei prizininkus Pagėgių rinktinės vado pavaduotojas Štabo viršininkas  Vytautas Dabulskis  apdovanojo diplomais ir  prizais. Bardinų užkardos komandai  teko atsisveikinti su  poledinės žūklės varžybų pereinamąja  taure, ji įteikta šių metų čempionams – Plaškių užkardos žvejams.


Straipsnio komentarai

gražu2017-02-08
o kaip šiuo atveju su žala gamtai? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
as2017-02-05
"Šita Landsbergienė yra Landsbergio anūko žmona. Jos vyrelis - Landsbergio anūkėlis Gabrielius Landsbergis (g. 1982 m.) - prieš tai dirbo Lietuvos ambasadoje Belgijoje trečiuoju sekretoriumi tris metus, iš ten buvo sugrąžintas atgal į Vilnių, į užsienio reikalų ministeriją, bet greitai iš ten išėjo (o gal buvo atleistas) ir šiuo metu yra įtaisytas klerku į Vyriausybę, jam specialiai buvo sukurtas "tautinių mažumų" skyrius, kurio iki tol net nebuvo. Visur įtaisomas, visur prasisiekęs, juk senelio protekcijos rankos ilgos... Jos tėvai - Evaldas Zigmas Čijauskas (g. 1954 m.) ir Nijolė Čijauskienė. Evaldas Čijauskas, jei prisimenat, iki 2003 m. dirbo Nacionalinės mokėjimų agentūros prie ŽŪM direktoriumi, bet 2003 m. kilo skandalas dėl išvogtų ES lėšų (agentūra pervedinėjo jas Nijolės Čijauskienės draugų firmoms), ir jis turėjo atsistatydinti, bet kadangi jis jau tada buvo Landsbergio anūko uošvis, tai matyt dėl to ir nebuvo teisiamas ir nesusilaukė baudžiamosios atsakomybės. Šiuo metu abu sutuoktiniai Čijauskai sėkmingai darbuojasi beveik tame pačiame darbe - jis vadovauja valstybinei augalininkystės tarnybai prie ŽŪM, ji dirba valstybinėje žuvininkystės tarnyboje prie ŽŪM. Tikras smagumėlis. Štai kaip veikia protekcijos ir klanai. Ar dėl tokios Lietuvos kovojote, lietuviai, kad štai tokios šeimynėlės tarptų, vogtų jūsų pinigus ir vykdytų tautos genocidą?"...Karbauskio kompanija išvaikė geležinkelininkų šutvę, kuri rėmė komsomolkę 400000 eurų; karvutė užtrūko, bet užtat turim mėšlo dozę kiekvieną mielą dieną. LR žurnalistai nemato Kubiliaus, Kreivio auto nuomos sutarčių, seimo narės Šalaševičiūtės kyšio, Zingerio 75% praleistų posėdžių, Bilotaitės vajažų Afrikoje, Masiulio ir Steponavičiaus finansinių aferų... Kada bus personalinė atsakomybė už šmeišto straipsnius? Komentaras patinka Komentaras nepatinka