Orai.lt: Kalėdų lauksime su drėgnais ir šiltais orais

2014-12-15, orai.lt, orai24.lt
123rf.com nuotr. / Kalėdinis lietus
123rf.com nuotr. / Kalėdinis lietus

Pirmadienį Lietuva bus tarp dviejų atmosferos frontų, kurių debesys dengs dangų. Tačiau diena bus bene sausiausia šią savaite. Tik vietomis, daugiausia vakariniuose rajonuose, prognozuojami nedideli krituliai. Rytą kai kur tebebus plikledis. Vėjas pietų, pietvakarių, 6–11 m/s, pajūryje 15 m/s. Aukščiausia temperatūra 0–5 laipsniai šilumos.

Antradienį atmosferos frontas jau slinks per šalį, todėl pragiedrulių taip pat nelaukiama. Krituliai lietaus ar šlapių snaigių pavidale kris daug kur. Pūs vidutinio stiprumo pietvakarių vėjas. Naktį daugelyje rajonų bus teigiama temperatūra apie 0–4 laipsnius šilumos, tik kai kur gal atvėst iki 1 šalčio. Dieną temperatūra bus panaši kaip pirmadienį, apie 0–5 šilumos.

Trečiadienį gali kai kur pro debesį švystelėti saulė, bet krituliai ir toliai kartkartėmis pasitaikys daugelyje rajonų. Dieną pradės stiprėti pietvakarių pereinantis į pietų vėjas, dieną jo greitis bus 8–13 m/s, vakare kai kur gūsiai iki 18 m/s. Nakties iš antradienio į trečiadienį metu temperatūra bus nuo 3 laipsnių šilumos iki 2 šalčio, trečiadienį dieną – 0–5 šilumos.

Ketvirtadienis bus vėjuotas, šlapias, tačiau šiltas. Iš apniukusio dangaus daug kur kris krituliai, daugiausia lietus. Pūs gūsingas pietų, pietvakarių vėjas. Temperatūra vėjuotą naktį bus artima nuliui laipsnių, dieną atkeliaus šiltesnis oras ir termometrai rodys 2–7 laipsnius šilumos.

Penktadienį Lietuva bus šiltame ore, todėl prognozuojama jau lietus visoje šalyje. Pietvakarių vėjas toliau išliks stiprus, 9–14 m/s, gūsiuose 15–20 m/s, o vietomis net iki 24 m/s. Labai šilta bus naktis kai oras tevės iki 2–7 šilumos, o dieną numatoma 4–9 laipsniai.

Didesnių orų pasikeitimų nelaukiama ir savaitgalį.

 

Orai Šilutėje:

 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?