Šaulys: 2015 metų karjeros, sveikatos, finansų ir meilės horoskopas

2014-12-15, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Šaulys
Shutterstock nuotr. / Šaulys

2015 metai bus sėkmingi tiems Šauliams, kurie optimistiškai žiūrės į gyvenimą bei dėl menkiausių problemų nuleis rankų.

Jeigu esate būtent toks, Ožkos metai padovanos jums nemažai malonių staigmenų ir laimingų akimirkų. Astrologų nuomone, 2015 metai yra pats tinkamiausias metas užmegzti naujus bei atnaujinti senus ryšius. Nauji bei seni pažįstami teigiamai paveiks jūsų gyvenimą.

Karjera ir finansai

Žvaigždės spėja, kad 2015 metais dauguma Šaulių bus patenkinti savo esamu darbu, juos tenkins bendravimas sename, pažįstamame kolektyve. Tikėtina, kad kai kurie šio Zodiako ženklo atstovai, jeigu jie dirba naujame kolektyve, užsimanys grįžti į seną darbą. Horoskopas perspėja, kad rudenį galimi įtempti santykiai su darbdaviu, bet tereikia ramiai išgyventi šį laikotarpį, nes viskas greitai vėl stos į senas vėžes.

Pavasarį Šauliai patirs finansinę įtampą. Jums padės ir laiku pagalbos ranką išties giminės, tačiau išvengti skolų, vargu ar pavyks.

Balandžio–liepos mėnesiais žvaigždės Šauliams žada lengvų pinigų. Galbūt jums pasiseks ir laimėsite loterijoje ar būsite kokio nors konkurso nugalėtojas. Svarbiausia – tikėkite savimi bei savo sėkme, ir Fortūna jūsų neaplenks. Metų pabaigoje Šauliai gaus brangią dovaną nuo mylimo žmogaus ar giminaičio.

Sveikata

Pasak astrologų prognozių 2015 metams, jeigu Šauliai nenori atsidurti ligoninėje, sveikata ir savijauta jiems turėtų būti pirmoje vietoje. Nuovargis ir išsekimas neigiamai paveiks jų bendrą savijautą. Norėdami apsaugoti save, nepamirškite profilaktiškai apsilankyti pas šeimos daktarą. Žvaigždės pataria neužsiimti savigyda – pasirodžius pirmiesiems ligos simptomams, geriau iš karto kreipkitės į gydytoją.

Vyresniosios kartos Šauliams horoskopas siūlo rūpintis kaulų būkle. Artėjančias metais nemenka lūžių tikimybė dėl kalcio trūkumo organizme. Mažieji Šauliai ir toliau turėtų stiprinti savo imunitetą. Saugokitės peršalimo bei venkite didelio fizinio krūvio.

Šio ženklo atstovai, turintys problemų su hormonais bei skrandžiu, kovo–birželio mėnesiais turėtų būti atidūs bei pasirūpinti savo sveikata. Taip pat šiuo laikotarpiu praverstų apsilankyti psichologijos paskaitose.

Meilė

2015 metai bus ypač intensyvūs tiems Šauliams, kurie dar ieško savo antrosios pusės. Metai bus turtingi naujų bei perspektyvių pažinčių su priešinga lytimi. Pavasarį, tikėtina, susipažinsite bei užmegsite santykius su pasiturinčiu žmogumi, kuris padės jums susidoroti su finansiniais sunkumais. Didelė tikimybė, kad tarp jūsų ir jūsų išrinktojo bus didelis amžiaus skirtumas. Tarp kitko, jis gali būti ir daug jaunesnis už jus, ir daug vyresnis.

Šauliai, gimę lapkričio pabaigoje, tikėtina, norės susigrąžinti prieš tai buvusius santykius. Galbūt būtent šie jausmai neleidžia jums judėti į priekį. Bet žinokite – sudužusio puodelio nesuklijuosite, ir šis žingsnis neatneš jums norimų rezultatų. Verčiau pamirškite praeitį, netrukus turėsite naujų gerbėjų.

Šauliai vienišiai gegužės–liepos mėnesiais gali tikėtis audringo atostogų romano. Lengvas atostogų flirtas greičiausiai neperaugs į rimtus santykius, bet malonius prisiminimus ir pakilią nuotaiką žvaigždės jums garantuoja.


 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?