Dviejų draugų pramoga baigėsi siaubingai: vaikinas įlūžo ir nuskendo

2017-02-12, lrytas.lt
R. Žalgevičiaus nuotr.
R. Žalgevičiaus nuotr.
Vakare į visiškai netinkamą vietą pačiuožinėti išėjusių jaunuolių pramogos šeštadienio vakarą baigėsi tragiškai. Šilutės rajone Žalgirių kaime esančiame miške upė nusinešė vieno iš vaikinų gyvybę.
Apie 18 valandą vienas jaunas vyras (1986 gim.) įlūžo, o jo draugui nepavyko išgelbėti bičiulio gyvybės, nors šiam dar spėjo ištiesti šaką.

Miške, kuriame teka Voryčios upelis, kiekvienais metais būna daug ledo, tačiau vieta neatrodo itin patogi čiuožinėjimui su pačiūžomis.

Visgi du draugai nutarė vakarą leisti būtent ten.

Gyvas likęs vaikinas pasakojo, kad jis kartu su draugu perčiuožė upelį, o nelaimė nutiko tuomet, kai šie nutarė sugrįžti.
Draugai per ledą atgal čiuožė paeiliui, o ledas įlūžo pajudėjus pirmajam vaikinui.

Jo draugas dar spėjo staigiai surasti medžio šaką ir ištiesė ją įlūžusiam vaikinui, kuris dar buvo į viršų iškėlęs rankas. Tačiau, kaip pasakojo išgyvenęs jaunuolis, jo draugas net negriebė už šakos, o netrukus paniro.

Išsigandęs vaikinas iškart išbėgo ieškoti pagalbos.

Atvykę ugniagesiai buvo priversti kviesti narus, kurių reikėjo laukti. Narai į Šilutės rajoną vyksta tik iš Klaipėdos.

Atvykę narai dar užtruko, nes per ledu paklotą mišką reikėjo tempti ledroges.

Pasiekus nelaimės vietą naras paniro į upę ir surado jau mirusį vaikiną, kurį srovė buvo nunešusi apie 10 metrų nuo įlūžimo vietos.

Policija aiškinasi įvykio aplinkybes.
 


Straipsnio komentarai

oi oj2017-02-15
Patys sau nelaimes iesko. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
iiiiiiiiiii2017-02-12
durniams laisvė patys ieško smerčiaus niekas nekaltas tokiems dar geros baudos kad atsimintu visam gyvenimui kur buvo Komentaras patinka Komentaras nepatinka