Lietuvos imtynių čempionate – septyni pagėgiškių medaliai

2017-02-12, Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos informacija

Panevėžyje vyko Lietuvos imtynių čempionatas. „Cido“ arenoje dėl apdovanojimų kovojo graikų-romėnų, moterų ir laisvųjų imtynių meistrai. Tai vienas iš gražiausių imtynių renginių, kuriame dalyvauja pajėgiausi Lietuvos imtynininkai. Laisvųjų imtynių stiliuje kovojo 63 atletai, tarp kurių - 8 Pagėgių krašto atstovai. Šiais metais, kaip ir pernai, pagėgiškiai namo parsivežė 7 čempionato apdovanojimus.

Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokyklos laisvųjų imtynių treneris Antanas Merkevičius džiaugėsi savo auklėtinių, dabar sportinį meistriškumą keliančių Klaipėdoje ir Šiauliuose, pasiekimais: iškovoti 5 čempionato apdovanojimai. Ant aukščiausios čempionato apdovanojimų pakilos užlipo lumpėniškis Svajūnas Šakys (57 kg svorio kategorija). Čempionato sidabrą iškovojo lumpėniškiai Donatas Pliuškevičius (57 kg svorio kategorija) ir Gytis Jovaiša ( 70 kg svorio kategorija) bei Mantas Adomaitis iš Anužių k. (86 kg svorio kategorija). Bronzinis čempionato medalis atiteko pagėgiškiui Gvidui Rubežiui (70 kg svorio kategorija).

Dar du čempionato medalius pelnė laisvųjų imtynių sporto klubui ,,Skaluva“ atstovavę atletai: Artiom Auga (70 kg svorio kategorija) ir Denis Širvaitis (74 kg svorio kategorija) pelnę čempionato auksą.

Laisvųjų imtynių treneris Antanas Merkevičius nuoširdžiai džiaugiasi savo auklėtinių sėkme ir tiki, kad didžiosios jų pergalės dar laukia ateityje.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?