Livija Kaktaitė - krepšinio aikštelės vijurkė

2017-02-13, Romualdas Danielius MAŽUTIS

Praėjusį šeštadienį Palangoje surengtoje Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ žvaigždžių dienoje  tritaškių konkurso nugalėtoja tapo buvusi Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos auklėtinė, septyniolikmetė Livija Kaktaitė. Ją apdovanojo šalies krepšinio legenda Arvydas Sabonis.

 

Šilutės moterų krepšinio komandos „Pamarys“ gerbėjai gerai pamena šios ekipos įžaidėją Liviją Kaktaitę: greita, vikri, techniška žaidėja, komandinio žaidimo dirigentė. „Pamarys“ sėkmingai rungtyniavo Lietuvos moterų krepšinio A lygos pirmenybėse. Sujungus šią lygą su Lietuvos moterų krepšinio lyga, šilutiškės atsisakė joje dalyvauti ir išsiskirstė. Perspektyvi krepšininkė L. Kaktaitė kurį laiką gynė Klaipėdos moterų komandos „Fortūna“ garbę. Iš ten buvo pakviesta į Šiaulius, į vietos „Rūtos“ komandą, dalyvaujančią Lietuvos moterų krepšinio lygos čempionate. Neseniai pasižymėjo per „Rūtos“ ir Marijampolės “Sūduvos” rungtynes: pelnė 20 taškų. Ji gali ir po varžovių krepšiu prasiveržti, išblaškydama dengėjas, ir iš toli pataikyti. Livijos žaidimas varžovėms – nemenka mįslė. Be to, L. Kaktaitė -  Lietuvos moksleivių krepšinio lygos pirmenybių dalyvė.

L. Kaktaitė šiuo metu mokosi Šiaulių J. Janonio gimnazijoje, XI kl. Šilutės sporto mokyklos lengvosios atletikos treneris Medardas Urmulevičius sako, kad Livija ne tik gerai besimokanti moksleivė, gera krepšininkė, bet ir lengvaatletė. Į mokyklos sporto salę mėgdavo ateiti ryte prieš pamokas ir padirbėti su kamuoliu. „Saulės“ gimnazijoje ji baigė dešimt klasių. Trenerio nuomone, Livija Kaktaitė tikrai pajėgi siekti sporto meistriškumo aukštumų.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?