Dovanojo duonos sunkiau gyvenantiems šilutiškiams

2017-02-17, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Dovanota duona džiaugėsi visi.
Dovanota duona džiaugėsi visi.

Vasario 5-ąją minima duonos globėjos Šv. Agotos diena. Šia proga sunkiau besiverčiantys šilutiškiai gavo dovanų duonos.

Duonos gamintojas „Vilniaus duona“ padovanojo 200 kg arba 250 kepalų juodos duonos Telšių vyskupijos Šilutės dekanato „Caritui“ – katalikiškai organizacijai, kuri vykdo humanitarinę veiklą ir padeda vargstantiems, nepriklausomai nuo jų rasės, religijos, lyties ir tautybės. Duoną pašventino Šilutės Šv. Kryžiaus bažnyčios klebonas kunigas Stasys Toleikis. Po to ji išdalinta sunkiai besiverčiančioms šeimoms.

Už dovanas akcijos organizatoriai sulaukė itin daug nuoširdžių padėkos žodžių. Dovana visiems labai patiko. Džiaugsmo neslėpė kiekvienas ją gavęs.

„Su „Vilniaus duona“ bendradarbiavimas tęsiasi ne pirmus metus ir mums jis be galo svarbus, nes rodo bendrą rūpestį ir didėjantį solidarumą. Gera, kad tokios iniciatyvos gimsta ir tampa ilgalaikėmis - tai padeda mums ir mūsų globojamiems žmonėms tikėti, kad, nepaisant sudėtingos situacijos, jie tebėra mūsų visuomenės dalis, kuri rūpi kitiems. Šv. Agotos dieną mes priimame ir išdalijame dovanotą duoną, kartu dalindami ir nuoširdų rūpestį bei draugystę“, – sako Šilutės parapijos „Carito“ vadovė Nijolė Stankienė.

 „Vilniaus duonos“ komercijos direktorius Gražvydas Jukna teigė, kad duonos globėjos Šv. Agotos diena yra graži proga prisiminti tuos, kurie ne visuomet gali sau leisti įsigyti svarbiausio maisto produkto – duonos. 

„Duona visais laikais lietuviams buvo itin svarbi. Mes tikime, kad ji nėra vien tik maistas, duona buvo ir tebėra visa ko pagrindas, suteikiantis ne tik sotumo, bet ir pilnatvės jausmą. Todėl sunkiau gyvenantiems žmonėms, įteikdami duonos, kartu norime suteikti ir šiek tiek džiaugsmo“, – sakė jis.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?