Bedarbis socialdemokratas Saulius Vytuvis įdarbintas savivaldybei priklausančioje įmonėje

2017-02-19, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
S.Vytuvis mano, kad iš Šilutės miškų urėdijos buvo atleistas dėl politinių žaidimų.
S.Vytuvis mano, kad iš Šilutės miškų urėdijos buvo atleistas dėl politinių žaidimų.

Partinės postų dalybos tęsiasi? Savivaldybei priklausančioje įmonėje UAB „ Šilumos tinklai“  nuo šiol dirba Šilutės rajono savivaldybės tarybos narys, socialdemokratas Saulius Vytuvis, iki šiol  buvęs bedarbis, nes prieš kurį laiką atleistas iš Šilutės miškų urėdijos. Geros pareigos – garbės reikalas, tačiau ar to nesumenkins tai, kad vasario 8-ąją Vyriausioji tarnybinės etikos komisija pradėjo tyrimą dėl minėto politiko.

Nemano, kad buvo intrigos

Vasario 7-oji buvo pirmoji politiko darbo diena naujame darbe.  S. Vytuviui patikėtos pareigos, kurias iki paskyrimo direktoriumi ėjo dabar jo vadovu esantis  Vaidotas  Mačiulis.  Politikas yra įgijęs miškų ūkio inžinieriaus ir verslo vadybos išsilavinimą, yra dirbęs Šilutės miškų urėdijoje padalinio vadovu.   S. Vytuvis teigia, kad susidoros su jam patikėtomis pareigomis ir naujame darbe į naujas detales įsigilins. Jis priminė, kad dirbo visą gyvenimą gamyboje, baigęs magistratūrą.

Prieš savaitę  S.Vytuvis „Šilokarčemai“ teigė, kad neketina eiti dirbti į savivaldybei priklausančią įstaigą. Paaiškino, kad dabar siekia, jog būtų gražintas dirbti į miškų urėdiją – bylinėjasi. Tačiau, jog politikų žodžiai nuo darbų skiriasi – joks melas, tai – politika. Taip ir šį kartą. „Buvo planai grįžti į urėdiją. Bet dabar teismo procesas nesibaigė, vėl nusikėlė ir neaišku kuriam laikui. Be to visi girdėjote apie reorganizaciją urėdijoje. Kas po jos liks, nežinau. Laukti man tokios nežinios?“, - kalbėjo pašnekovas. Paklaustas kaip buvo atrinktas į naujas pareigas, atsakyti nelabai norėjo atsakyti. „Matyt atrinko...“, - tęsė jis. Kas pasiūlė užimti tokias pareigas? O gal pats pasisiūlė? O gal kažkas padėjo? „Buvo pokalbis su direktoriumi“, - dar ištarė keletą žodžių. Kiek kandidatų buvo norinčių eiti į šias pareigas? Atsakymas: „Aš nežinau“.

O gal šis postas už tai, kad renkant Šilutės rajono Šilutės rajono savivaldybės mero pavaduotoją savivaldybės tarybos narys  balsavo už Algį Bekerį. „Kada mane kas yra palenkęs? Kiekvienas turime savo nuomonę. O kaip kitaip aš galiu balsuoti? Esu frakcijoje, koalicijoje, vienoje partijoje. Kaip aš kitaip turėjau balsuoti?“ - kalbėjo naujasis „Šilutės šilumos tinklai“ direktoriaus pavaduotojas.

Ar naujas pareigas gavote tikrai sąžiningu keliu? „Nemanau, kad čia buvo kažkokios intrigos. Postas nėra politinis“, - dėstė S.Vytuvis.

Nebuvo įdarbintas pagal partinę liniją

S.Vytuvio kandidatūrą naujajam „Šilumos tinklų“ vadovui V.Mačiuliui pasiūlė Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis – įtaką galintis daryti žmogus. Būtent šio socialdemokrato siūlymu į dabartines pareigas prieš savaitę buvo paskirtas ir pats V. Mačiulis. Šis teigė neabejojantis, kad su naujomis pareigomis tikrai jo pavaduotojas susitvarkys. „Jis atrinktas labai paprastai – mūsų įmonė yra savivaldybės, pagrindinių akcijų valdytojas yra administracijos direktorius. Iš esmės čia jis ir pasiūlė. Buvome susitikę pokalbiui. Man šis kandidatas tiko ir skyriau pavaduotoju“, - sakė V.Mačiulis. Jis teigė, kad oficialių kandidatų į pavaduotojo vietą nebuvo, bet buvo kalbėta su dar vienu žmogumi, bet pasirinko įdarbinti S. Vytuvis, nes neva turi didesnią patirtį. „Jei skyriau savo pavaduotoju, reiškia tikiu, kad sugebės. Turi inžinerinį išsilavinimą, kad ir miškų ūkyje. Turi vadybos išsilavinimą. Kad ir energetikui atėjus, reiktų susipažinti, įeiti į ritmą“, - baigė pokalbi naujasis UAB „Šilutės šilumos tinklų“ naujasis vadovas.

Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius S.Šeputis patvirtino, kad pasiūlė S.Vytuvio kandidatūrą, nes jį pažįsta, žino kaip jis dirba kaip vadovas. „Kodėl aš turiu žinoti kiek buvo kandidatūrų. Kaip išsirinko pavaduotoją? Direktorius rinkosi“, - tęsė direktorius. Jis neabejoja, kad su naujomis pareigomis S.Vytuvis susitvarkys.

Pašnekovas patvirtino, kad ir V.Mačiulį rekomendavo į vadovo postą. „Kai gavau Algio Mykolo Šaulio pareiškimą iškarto derinau su visais, kad nebūtų jokių partinių. V.Mačiulį labai gerai pažįstu. Mūsų keliai susipynė gal nuo 1994 metų, kada jis tapo inžinieriumi. Jis buvo tarybos nariu, stebėtojų tarybos pirmininku. Šitą žmogų tikrai pažįstu. Jį siūliau Stebėtojų tarybai, kad jį patvirtintų“, - tikino pašnekovas.

Pokalbio pabaigoje direktorius garantavo, kad S.Vytuvis nebuvo įdarbintas pagal partinę liniją.

Gyventojams pagrįstai turi kilti įtarimai

Šilutės rajono savivaldybės narė Sandra Tamašauskienė yra įsitikinusi, kad tarybos narys privalo sąžiningai ir atsakingai vykdyti savo įsipareigojimus, nepainioti viešųjų ir privačių interesų. „Ir ne tik tai: mes visi suinteresuoti, kad Savivaldybės įmonėje dirbtų išmanantys savo darbą specialistai, nes tai tiesiogiai siejasi su mokesčiais, kuriuos mes mokame už pagaminamą šilumos energiją. Savivaldybės tarybos nario S. Vytuvio atveju derėjo nepriimti siūlymo, jei pats nepasiprašė, būti vienu iš Savivaldybės įmonės UAB Šilumos tinklai vadovu“, - dėstė pašnekovė. Ji neabejoja, kad dabar gyventojams pagrįstai turi kilti įtarimai dėl galimo protegavimo - socialdemokratai įdarbina socialdemokratus  - esą, pasiūlė Administracijos direktorius, kuris taip pat  socialdemokratas. „Nepasitikėjimą ir abejonę kelia ir tai, kad ponas S. Vytuvis iš ankstesnio darbo Šilutės miškų urėdijoje buvo atleistas. Dėl kokių priežasčių? Urėdas V. Bendaravičius, atleidęs iš darbo S. Vytuvį,  kaip Savivaldybės tarybos narys, turėtų įvertinti jo asmenines ir profesines kompetencijas gerai atlikti darbą UAB Šilumos tinkluose“, - neabejoja tarybos narė.

Šilutės miškų urėdijos urėdas Vaidas Bendaravičius neatskleidė informacijos, kodėl S.Vytuvis buvo atleistas iš užimamų pareigų jo vadovaujamoje įstaigoje. Tačiau pats S.Vytuvis mano, kad jis buvo atleistas dėl politinių žaidimų. „Reikėjo seniai domėtis, kas vyksta urėdijoje, kodėl ten keičiami darbuotojai, kokiu pagrindu. Visi tą žino“, - baigė pokalbį politikas.

Nėra bendruomenės narys

Kad ir kokia buvo S.Vytuvio įsidarbinimo istorija, aišku viena, kaip buvo iš tiesų jie puikiai žino.

Redakciją pasiekė informacija apie tai, kad Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (toliau – VTEK) pradėjo tyrimą dėl to pačio S.Vytuvio veiklos.

Komisija  aiškinsis, ar S. Vytuvis nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimo vengti interesų konflikto, o šiam kilus – nusišalinti bei deklaruoti privačius interesus nustatyta tvarka ir terminais. VTEK informuota, kad  šių metų sausio pabaigoje politikas nenusišalino savivaldybės tarybos posėdyje svarstant klausimą dėl nekilnojamojo turto perdavimo pagal panaudos sutartį Šilutės rajono Saugų kaimo bendruomenei „Saugų artuma“. Teigiama, jog S. Vytuvis yra minėtos bendruomenės narys, deleguotas į Saugų seniūnijos vietos bendruomenės tarybą. Taip pat teigiama, kad politikas savo privačių interesų deklaracijoje nenurodė ryšio su bendruomene „Saugų artuma“.

S.Vytuvis „Šilokarčemai tvirtino, kad jokių privačių ir viešųjų interesų jis nesumaišė, mat minėtos bendruomenės nariu jis jau nuo rudens nėra. Nutraukė narystę dėl didelio užimtumo nors jis buvo ir bedarbis.  „Aš galiu teigti, kad šiandien lyja lietūs, pusto, bet taip nėra. Palikau bendruomenę, nes nebesuspėju. Renginiuose dalyvausiu, bet nariu nebūsiu. Nes jai esi narys, turi būti aktyvus, o aš nebespėju“, - kalbėjo S.Vytuvis.


Straipsnio komentarai

wty1232017-02-22
survival]Leaves http://www.burberryoutlet-sale.net/ and http://www.cheap-michaelkors.in.net/ trees, http://www.rolexwatchesforsale.us.com/ by http://www.jimmy-choos.com/ a http://www.burberryonlineshop.de/ stem http://celtics.nba-jersey.com/ sustains, http://www.handbagsoutlet.in.net/ alive. http://www.ok-em.com/ The http://www.monclers-outlet.us.com/ human http://www.valentino-shoesoutlet.us/ survival, http://www.nike-air-max.com.de/ and http://www.the-northfaces.net.co/ three http://www.cheap-jerseys.mex.com/ meals http://saints.nfljersey.us.com/ a http://www.cheapreplica-watches.in.net/ day http://www.uggsoutlet.net.co/ to http://www.hollister-clothing.in.net/ maintain http://www.airmax-2015.org/ the http://www.versaceoutlet.us.com/ body, http://www.barbours.us.com/ mind http://www.nike-schoenen.co.nl/ and http://www.toryburchsale.com.co/ emotions http://cavaliers.nba-jersey.com/ family http://www.newbalanceshoes.com.es/ responsibilities http://coach-outlet.tumblr.com/ with http://www.beatsbydrdrephone.com/ work http://www.oakleys-outlet.in.net/ and http://www.designer-handbagsoutlet.us.com/ dreams http://www.adidas-superstars.nl/ sustains.Life, http://www.hollister-clothingstore.com/ Health http://www.nikeair-max.es/ and http://www.michaelkors.so/ contains http://www.michaeljordan.com.de/ live, http://coach.blackfriday.in.net/ live http://www.monclerjackets.in.net/ life http://www.tommy-hilfiger-online.de/ and http://www.abercrombie-and-fitch.us.com/ have http://www.babylisspros.in.net/ their http://www.prada-handbags.net.co/ own http://michaelkors.euro-us.net/ meaning, http://www.rayban-sunglasses.co/ and http://www.oakleys-sunglasses.in.net/ promote http://www.instylers.us.org/ each http://www.hugo-bossoutlet.com/ other, http://www.mcmhandbags.com.co/ born http://dolphins.nfljersey.us.com/ and http://chiefs.nfljersey.us.com/ living http://www.coach-outletonline.ca/ linked http://www.nikefreeshoes-inc.co.uk/ together, http://www.ray-bansoutlet.it/ become http://www.hollisters-canada.ca/ an http://www.nikeskoes.dk/ ordinary http://www.michaelkorsoutlet.ar.com/ word, http://www.ugg-bootscanada.ca/ becoming http://rayban.blackfriday.in.net/ one http://www.kates-spade.com/ ordinary http://nuggets.nba-jersey.com/ day.Quietly http://knicks.nba-jersey.com/ dusk http://www.timberlands-paschere.fr/ fell, http://www.oakley-sunglasses.mex.com/ safe http://www.uggsoutlet.com.co/ time; http://www.ray-banssunglasses.org/ people http://bengals.nfljersey.us.com/ forget http://www.nfl-jersey.us.org/ the http://coach.misblackfriday.com/ wind http://www.raybans-outlet.com.co/ smoke, http://rams.nfljersey.us.com/ extraordinary http://www.puma-shoesoutlet.com/ stories, http://www.giuseppe-zanotti.net/ carved http://www.bcbg-maxazria.ca/ time, http://www.designerhandbagsoutlet.net.co/ with http://www.michaelkors.co.nl/ a http://www.bottega-veneta.in.net/ bit http://spurs.nba-jersey.com/ bleak; http://www.philipp-plein.us.com/ ordinary http://timberwolves.nba-jersey.com/ people, http://www.truereligionjeans.net.co/ pick http://www.timberlandbootsoutlet.us.com/ up http://www.nhl-jerseys.us.com/ a http://www.rayban.co.nl/ bit http://jaguars.nfljersey.us.com/ touched, http://www.truereligion-outlet.us.org/ twisting http://redskins.nfljersey.us.com/ a http://www.jordanretro.org/ finger http://www.air-maxschoenen.nl/ flowers, http://pelicans.nba-jersey.com/ sit-hour http://www.swarovski-crystals.us.com/ lanes, http://www.raybans.org.es/ see http://www.asicsoutlet.us.org/ Bana http://www.the-northfacejackets.net.co/ open, http://clippers.nba-jersey.com/ security http://www.nike-air-force.de/ Ann http://www.kate-spades.com.co/ steadily http://www.oakley--sunglasses.com.au/ through http://www.rolex-watches.us.com/ life. http://www.chiflatiron.net.co/ Time http://www.rayban.com.de/ meditating http://www.nike-factorys.us/ lanes http://www.swarovskissale.co.uk/ towards http://www.pandorajewelry.top/ the http://ralphlauren.blackfriday.in.net/ sea, http://www.givenchy.in.net/ to http://www.rayban-pascher.fr/ see http://www.michaelkorsbags.us.org/ the http://broncos.nfljersey.us.com/ spring.Standing http://www.oakleys.in.net/ on http://www.nike-outlet.us.org/ the http://www.ralphslaurenoutlet.us.com/ field http://www.uggsstore.us.com/ of http://www.nikeair--max.fr/ hope, http://www.ray-bans.co.uk/ look http://www.abercrombie-andfitchs.com/ at http://www.nike-max.fr/ the http://www.replica-handbags.net.co/ sky http://www.hollisteronlineshop.com.de/ floating http://www.cheap-michaelkors.com/ clouds, http://49ers.nfljersey.us.com/ bow http://www.timberland-boots.com.co/ smile, http://www.nikefree-run.org.uk/ gentle http://www.the-northfacejackets.co.uk/ fingers, http://www.underarmour.us.com/ sunset http://www.toms-outlet.net/ spilled. http://www.nikeair-max.ca/ Fog http://www.cheapjerseys.net.co/ lost http://www.oakleys2016.com/ tower, http://www.longchamps.us.com/ dated http://www.toms-shoesoutlet.us/ maze http://www.ralphlauren-polos.com.co/ degree http://pacers.nba-jersey.com/ on http://www.adidas-schuheonline.de/ time http://www.newbalance-shoes.org/ memories http://www.guessfatory.net/ piecemeal, http://www.michael-kors-australia.com.au/ like http://www.hermesbirkin-outlet.com/ a http://www.thenorthface.com.de/ scattered http://bucks.nba-jersey.com/ jigsaw http://www.insanity-workout.us.com/ puzzle http://heat.nba-jersey.com/ has http://www.chrome-hearts.in.net/ caused, http://colts.nfljersey.us.com/ in http://www.vibram-fivefingers.in.net/ patchwork http://www.uggs.co.nl/ insufficiency http://www.michaelkorsoutletonline.net.co/ in http://www.beatsbydre.com.co/ youth, http://www.nike-tnrequinpascher.fr/ as http://www.omegawatches.in.net/ a http://www.nike-mercurial.in.net/ long http://www.mcmbackpacks.in.net/ and http://grizzlies.nba-jersey.com/ hasty http://www.bottega-venetas.cc/ dream. http://www.mbt-shoes.us.com/ I http://www.longchamp.com.de/ like http://www.burberry-outletonline.cc/ looking http://www.oakleys-outlet.it/ at http://www.basketballshoes.com.co/ the http://www.michaelkors.com.se/ sky http://www.katespades-outlet.in.net/ clear http://rockets.nba-jersey.com/ eyes, http://www.cheap-baseballbats.us/ sun http://www.ray-bansoutlet.in.net/ twilight, http://www.outlet-burberry.net.co/ under http://www.tracksuits-store.com/ overcast http://www.oakley-outletonline.com.co/ Guteng, http://pistons.nba-jersey.com/ barren http://www.oakleysunglasses2017.com/ years http://bulls.nba-jersey.com/ have http://www.ralph-laurenoutletonline.com/ BC's http://www.cheap-rolex-watches.org.uk/ Socrates. http://www.fendi-outlet.in.net/ Looking http://www.tommy-hilfigers.com/ back http://www.true-religions.com/ once, http://www.pandoras-charms.org.uk/ write http://www.longchamp-bags.us.com/ memory, http://www.cheapjerseys.us.org/ guarding http://www.to-coachoutlet.com/ lights, http://www.swarovskijewelrys.in.net/ prayer.After http://www.burberrys-outlets.org.uk/ the http://www.uggs-online.com/ winter, http://www.burberrys-bags.net.co/ the http://www.uggboots.com.de/ breeze http://www.prada.com.de/ blowing http://www.christian-louboutinshoes.in.net/ smoke http://www.converse-shoes.net/ curl, http://www.pandoracharms-canada.ca/ green http://www.ralph-laurenpolosoutlet.com/ life http://www.coachblackfriday.com/ along http://www.hollisterclothingstore.org/ the http://warriors.nba-jersey.com/ warm http://magic.nba-jersey.com/ sun http://www.cheap-raybansoutlet.in.net/ climbed http://www.new-balance-schuhe.de/ fleeting http://www.omega-watches.com.co/ windowsill, http://www.omegarelojes.es/ but http://www.tommy-hilfiger.com.de/ also http://coachoutlet.euro-us.net/ a http://www.airmax-90.org/ morning http://www.hermes-bags.net/ dawn http://www.adidas-shoes.cc/ of http://vikings.nfljersey.us.com/ the http://www.wedding-dresses.cc/ occasion http://www.abercrombie-andfitch.ca/ quietly http://www.toms-shoes.net.co/ fell, http://www.tommyhilfigerca.ca/ and http://cowboys.nfljersey.us.com/ after http://coach.euro-us.net/ a http://www.abercrombie-kid.us.com/ year http://www.mk-com.com/ is http://www.air-huaracheshoes.co.uk/ the http://www.barbour-jackets.us.com/ spring http://panthers.nfljersey.us.com/ of http://www.oakley-outlet.net.co/ hope http://nets.nba-jersey.com/ hug http://www.adidasshoes.org.es/ and http://suns.nba-jersey.com/ kiss http://thunder.nba-jersey.com/ the http://www.nikeshoes-outlet.com/ earth.Snow http://www.puma-shoes.de/ winter http://www.womenclothes.in.net/ years http://www.cheap-rayban.com.co/ Shen http://www.beats-by-dre.com.co/ sealed http://www.mlb-jerseys.us.com/ with http://www.thenorthfacejackets.fr/ tea http://titans.nfljersey.us.com/ millet http://www.swarovski-online-shop.de/ dreams, http://www.ugg-australia.com.de/ roaring http://jets.nfljersey.us.com/ wind http://www.ferragamo.com.co/ swept http://www.the-northfaces.us.com/ rock http://www.michael-kors-outlet.us.org/ rhythm http://www.coach-factory.in.net/ youth; http://www.nike-air-max.com.se/ frozen http://www.burberry-handbagssale.com.co/ in http://www.adidas.us.com/ snowy http://www.oakleyoutlet.ar.com/ city http://www.nba-jersey.com/ life http://www.lauren-ralphsoutlet.co.uk/ enthusiasm, http://www.michael-korsbags.org.uk/ gentle http://www.abercrombiefitchs.cc/ passionate http://www.nfljersey.us.com/ speech http://www.raybans-sunglass.com/ to http://www.oakleys-2017.in.net/ the http://longchamp.blackfriday.in.net/ powerful http://www.timberlandshoes.net.co/ call http://eagles.nfljersey.us.com/ of http://www.michaelkors-canadaoutlet.ca/ spring http://www.barbour-factory.com/ return.The http://www.tomsoutlet-online.net/ spring http://www.canadagoosesonline.com/ has http://www.northfaceoutlet.com.co/ gone http://www.thomas-sabo.com.de/ again, http://www.polos-outlets.com/ Hua http://www.canadagooses-jackets.com/ Xie http://www.mizuno-running.net/ flower http://www.christianlouboutinoutlet.net.co/ to http://www.vans-schuhe.com.de/ open. http://bears.nfljersey.us.com/ Ferry http://www.nike-free-run.de/ life, http://www.ugg-bootsclearance.com/ you http://www.pandorajewellery.com.au/ and http://www.cheap-jordans.net/ I http://www.cheapshoes.net.co/ are http://www.poloralphlauren.cc/ passing, http://www.raybans-outlet.cc/ after http://www.woolrich-clearance.com/ lingering http://www.barbour.in.net/ tangled http://www.pulseraspandora.com.es/ contrary, http://www.christianlouboutinshoesoutlet.org/ since http://www.coachoutlet-online.com.co/ no http://www.oakleyssunglasses.in.net/ interleaving; http://www.cheapmichaelkors.us.org/ riding http://www.vans-shoes.net/ a http://www.airjordans.us/ dream http://chargers.nfljersey.us.com/ of http://www.p90xworkout.in.net/ you, http://hawks.nba-jersey.com/ love http://www.beatsheadphone.in.net/ you, http://www.nike-huaraches.nl/ also http://www.juicycoutureoutlet.net.co/ is http://www.thenorth-face.ca/ also http://www.swarovski-canada.ca/ wrong, http://www.tory-burchsandals.in.net/ a http://www.converses-outlet.com/ curse http://www.adidassuper-star.de/ is http://www.ray-banssunglasses.co.uk/ a http://www.uggs-boots.com.co/ blessing, http://www.polos-outletstore.net/ Joy http://www.ralphlaurenonlineshop.de/ and http://www.cheapnhljerseys.us.com/ sorrow, http://www.oakleyoutlet.fr/ is http://www.asics-shoesoutlet.com/ irrelevant, http://giants.nfljersey.us.com/ because, http://bills.nfljersey.us.com/ I http://www.montblancpens-sale.com/ have http://www.nike-airmax.us.com/ gone http://www.cheap-nike-shoes.net/ through http://www.cheap-mlbjerseys.us.com/ your http://uggboots.misblackfriday.com/ happiness http://www.michael-korssale.us.com/ and http://www.soccer-shoesoutlet.com/ sadness, http://www.uggs-onsale.net/ leaving http://www.nikestore.us/ traces http://lions.nfljersey.us.com/ or http://www.toms-shoe.us.com/ deep http://www.burberry-outletstore.net/ or http://oakley.blackfriday.in.net/ shallow, http://76ers.nba-jersey.com/ maybe http://www.air-max.com.de/ you http://www.celine-bags.org/ will http://www.newbalancecanada.ca/ be http://www.swarovski-australia.com.au/ one http://kings.nba-jersey.com/ Dimei http://www.tnf-jackets.us.com/ moment http://www.iphone-cases.net/ to http://www.pradahandbags.net.co/ look http://mavericks.nba-jersey.com/ back, http://www.adidas.com.se/ I http://www.coach-factoryyoutletonline.net/ think http://www.hogan.com.de/ the http://www.ed-hardy.us.com/ way http://www.nike-schuhe.com.de/ you http://www.soccers-shoes.net/ smile.Until http://raiders.nfljersey.us.com/ the http://www.nike-rosheruns.nl/ time http://lakers.nba-jersey.com/ when http://www.cheapuggs-boots.com.co/ flowers http://www.nike-skor.com.se/ bloom, http://www.michaelkors-bags.com.co/ living http://azcardinals.nfljersey.us.com/ on http://www.true-religion.com.co/ this http://www.airyeezy.us.com/ dedicated http://www.uggs-australia.com.co/ land, http://www.truereligion-outlet.com.co/ sow http://www.jordan-shoes.com.co/ the http://www.toms-outlets.us.com/ seeds http://www.longchampoutlet.com.co/ of http://jazz.nba-jersey.com/ hope. http://www.chi-flatiron.us.com/ Life, http://www.burberryoutlets.net.co/ take http://www.nikefree5.net/ some http://www.iphone-cases.in.net/ time http://raptors.nba-jersey.com/ to http://www.michaelkorsoutlet-online.ar.com/ forbear, http://www.juicycouture.com.co/ or http://www.the-northface.com.co/ bitter, http://ravens.nfljersey.us.com/ or http://www.cheap-thomassabos.co.uk/ sad http://www.oakleys.org.es/ suppression, http://www.rosheruns.us/ people http://www.ralphlaurencanada.ca/ childishness http://www.michael-korshandbags.us.org/ to http://www.polos-ralphlauren.us.org/ maturity, http://www.pandora.com.de/ a http://www.michael-kors.cc/ deep-seated http://www.michael-kors.com.es/ joy, http://www.nikeairmaxnc.co.uk/ a http://www.supra-shoes.org/ sadness http://www.adidasshoesca.ca/ Ming http://www.ugg-boots.us.org/ heart. http://www.tommyhilfiger.net.co/ When http://www.tory-burch.us.org/ dreams http://www.nike-rosherun.com.es/ and http://www.longchamp-handbagsoutlet.us.com/ reality http://www.raybanoutlet.ca/ territories, http://www.ghdhairstraightener.cc/ each http://www.michael-korsoutlet.cc/ person's http://www.oakleysunglasses-canada.ca/ heart http://www.converse.com.de/ has http://www.ugg-boots-australia.com.au/ to http://trailblazers.nba-jersey.com/ measure http://www.vans-shoes.co.uk/ the http://www.michael-kors.net.co/ standard http://www.uggs-boots.net.co/ of http://www.christianlouboutin.org.uk/ right http://www.ralphlauren-au.com/ and http://www.oakley.com.de/ wrong, http://www.hermes-outlet.net.co/ it http://www.reebok.com.de/ has http://www.rayban-pas-cher.fr/ nothing http://www.prada-shoes.com.co/ natural http://packers.nfljersey.us.com/ wind http://www.nike-roshe-run.de/ and http://www.rosherun.co.uk/ rain, http://www.polo-ralph-lauren.de/ has http://www.newbalance-outlet.org/ nothing http://www.rolexwatches-canada.ca/ romantic, http://www.calvin-kleins.net/ nothing http://www.zxcoachoutlet.com/ to http://www.coach-outletonline.net.co/ ways http://www.christian-louboutins.in.net/ of http://www.nike-air-max.com.au/ the http://www.nba-shoes.com/ world, http://www.cheap-jerseys.cc/ just http://www.nikefree-run.net/ about http://www.uhren-shop.com.de/ their http://www.michael-kors-taschen.com.de/ feelings, http://www.raybanssunglasses.in.net/ only http://www.long-champoutlet.com/ in http://www.truereligions.net/ respect http://www.ralph-laurenoutletonline.in.net/ of http://www.burberry-outletsonline.org.uk/ their http://www.barbour-jacketsoutlet.net/ own http://www.abercrombiehollister.nl/ way http://www.bcbg-dresses.com/ of http://www.marc-jacobsonsale.com/ life http://patriots.nfljersey.us.com/ and http://www.retro-jordans.com/ attitudes. http://www.hollister-abercrombie.com.se/ Every http://www.mcm-handbags.org/ story, http://www.ray-bans.net.co/ right http://www.nikerosherun.us/ or http://www.mcms-handbags.com/ wrong, http://www.jimmy-chooshoes.com/ joy http://falcons.nfljersey.us.com/

http://www.michael-korsbags.co.uk/ http://www.nikeshoesoutlet.org.uk/ http://www.salomon-schuhe.com.de/ http://steelers.nfljersey.us.com/ http://www.toms--outlet.com.co/ http://www.burberry-handbagsoutlet.net.co/ http://www.ralph-laurenspolo.co.uk/ http://www.jordanrelease-dates.us.com/ http://seahawks.nfljersey.us.com/ http://www.oakleys-frame.net/ http://texans.nfljersey.us.com/ http://www.christianlouboutin-shoes.ca/ http://www.nike-shoescanada.ca/ http://www.newoutletonlinemall.com/ http://www.ralphs-laurens.co.uk/ http://www.longchamp.com.co/ http://www.ralphlaurens-outlet.co.uk/ http://www.horlogesrolex.nl/ http://www.nikestore.com.de/ http://airmax.misblackfriday.com/ http://www.lacosteoutlet.us.com/ http://www.coach-factoryoutlet.net.co/ http://www.converse.net.co/ http://www.scarpe-hoganoutlets.it/ http://www.soft-ballbats.com/ http://www.co-aol.com/ http://www.poloralphlaurenoutlet.net.co/ http://www.christianlouboutinshoes.jp.net/ http://www.montres-pascher.fr/ http://www.burberryoutlet-sale.com.co/ http://www.air-huarache.co.uk/ http://www.marc-jacobs.us.com/ http://www.tommy-hilfiger.in.net/ http://wizards.nba-jersey.com/ http://michaelkors.blackfriday.in.net/ http://www.nikeshoes.org.es/ http://www.rolex-watches.net.co/ http://www.mcm-bags.us.org/ http://www.mk-outletonline.us/ http://www.dsquared2.us.com/ http://www.tory-burchoutlet.com.co/ http://www.giuseppezanotti.com.co/ http://www.katespadeoutlet.gb.net/ http://www.tomsshoes-outlet.us.com/ http://celine.blackfriday.in.net/ http://www.armani-exchange.in.net/ http://www.cheap-oakleyssunglasses.com/ http://www.hollisters.us.com/ http://www.tommy-hilfiger.co.nl/ http://www.sunglasses-outlet.net/ http://michaelkors.misblackfriday.com/ http://hornets.nba-jersey.com/ http://www.pradaoutlet.com.co/ http://www.salvatoreferragamo.in.net/ http://www.levisjeans.com.co/ http://www.burberrybags-sale.net/ http://www.michaelkors-outletonline.cc/ http://browns.nfljersey.us.com/ http://www.ralph-laurens.org.uk/ http://buccaneers.nfljersey.us.com/ http://www.ferragamoshoes.in.net/ http://www.burberry-outletcanada.ca/
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
jo2017-02-19
O kieno statytinis uredas. :) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
uuuuuuuu2017-02-19
tokio kaip VYTUVIS reikia paieškot bet juk pinigai savo daro ir užtai gadina žmones o jus parodykit kia istaiga nepriklauso savivaldybei kaip to markyzo karabaso kur bepasisuksi viskas savivaldybės o po to viskas nusavinta yra Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Va2017-02-19
Sveksna yra Sveksna,tas tikro darbo nedirbs Komentaras patinka Komentaras nepatinka