Šakiuose „Šilutei“ pergalė išslydo per 14 sekundžių

2017-02-24, „Šilokarčemos“ informacija

NKL pirmenybių 36-ojo turo rungtynes „Šilutė“ (treneris R. Kuncaitis) pralaimėjo Šakiuose „Vyčiui“ (treneris V. Sirvydis) – 97:94 (23:25, 26:23, 22:28, 26:18). Aikštelės šeimininkai išplėšė sunkią pergalę per paskutines 14 sekundžių, kuomet jų krepšininkas E. Jezukevičius, esant rezultatui 93:94 „Šilutės“ naudai, pataikė tritaškį – 96:94, o netrukus, svečiams suklydus, pridėjo tašką baudos metimu.

Turnyrinėje lentelėje 7-ą vietą užimantis „Vytis“ po didelių pastangų įveikė 5-oje vietoje žengusią „Šilutę“. Po šio turo „Vytis“ pakilo į 5-ą vietą, o „Šilutė“ smuktelėjo į 7-ą. Iki atkrintamųjų varžybų likus dviem turams, „Šilutė“ (18 pergalių, 18 pralaimėjimų, 53 taškai) nebeturi šansų užimti ketvirtą vietą pajėgiausiųjų komandų septintuke ir tuo pačiu pradėti atkrintamųjų varžybų ciklą tik nuo ketvirtfinalio. Mūsiškiams teks kautis anksčiau.

Šakiuose rungtynių įtampos apogėjus išaugo ketvirtojo kėlinuko pabaigoje. Likus žaisti apie dvi minutes „Vytis“ atsiliko nuo „Šilutės“ rezultatu 85:92, bet panikai nepasidavė, spurtu 8:1 išlygino rezultatą – 93:93. Švieslentei rodant, kad liko žaisti 14 sekundžių, šilutiškių legionierius U. Thomas baudos metimu persveria rezultatą – 93:94. „Vytį“ gelbsti šių rungtynių naudingiausias krepšininkas, gynėjas E. Jezukevičius (207 cm): švysteli tritaškį – 96:94. „Šilutei“ suklydus, E. Jezukevičius baudos metimu pelno „Vyčiui“ paskutinį tašką – 97:94. „Šilutei“ taškų pelnė S. Raupys – 30, A. Pukelis – 19, B. S. Wanamaker – 17, U. Thomas – 9, A. Eitutavičius, A. Šuliauskas – po 6, M. Žaunierūnas – 5, G. Galinauskas – 2.

37-ojo turo rungtynes „Šilutė“ žais vasario 24 d. Vilniuje su „Perlu“ (6 vieta, 56 tšk.), o kitą dieną „Šilutė“ namuose varžysis su Raseinių „Rasai“ (4 vieta, 58 tšk.) ekipa.