Konkursą „Meilės nepaslėpsi“ laimėjo Jurgita ir Marius

2017-02-21
Šilutiškė Jurgita Repečkaitė ir jos mylimasis Marius.
Šilutiškė Jurgita Repečkaitė ir jos mylimasis Marius.
Kas yra tikroji meilė? Į šį klausimą bandė atsakyti daugybė žmonių, pradedant rašytojais, filosofais ir baigiant medikais. Prieš Valentino dieną kvietėme skaitytojus sudalyvauti konkurse „Meilės nepaslėpsi“ – siųsti savo nuotraukas, kuriose žaižaruotų meilė.

Sulaukėme daugybės nuotraukų. Buvo gana sudėtinga išrinkti, kuri jų gražiausia. Sudaryta komisija iš redakcijos darbuotojų ilgai suko galvas, kuri nuotrauka yra nugalėtoja. „Meilė – tai ne žiūrėjimas vienas į kitą, tai žiūrėjimas kartu ta pačia kryptimi“, – pasakė A. de Sent-Egziuperi. Tai ir matosi Jurgitos Repečkaitės ir jos mylimo Mariaus atsiųstoje nuotraukoje.  Ją  ir skelbiame nugalėtoja!

Garbingą antrąją vietą skyrėme pagryniškiams Dangirai ir Virginijui Bagočiams, kurių akyse tirpo ne vieno dešimtmečio bendro gyvenimo švyti meilė. Trečioje vietoje – Vaidos Mišinskaitės ir jos mylimojo Edgaro nuotrauka.

Kaip minėjome, nuotraukų buvo daug. Nutarta vienbalsiai apdovanoti dar du konkurso dalyvius. Jie skirti Vidai ir Valentinui Lebedevams bei Raimondai Lebeckytei ir Viliui Mačiukevičiui.

Visų laimėtojų laukiame redakcijoje. Jiems bus įteiktos saldžios dovanos – šakočiai.

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

inga2017-02-21
Mes uz Lauros nuostabia nuotrauka.linkime nesibaigiancios meiles .kolektyvas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
jurate2017-02-21
Sveikinu Jurgita...ir Vaidute...abi sunuoles ir is ju spinduliuoja didziule siluma kitiems...tegul su jumis sitas jausmas buna visa gyvenima... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Edgaras2017-02-21
Keista nedalyvaujant laimeti 3 vieta. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Šilokarčemos skaitytoja2017-02-21
Labai šaunus konkursas. Ačiū organizatoriams.:) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar manote, jog teisingai pasirinkote nepriklausomą elektros tiekėją?