Antradienio horoskopas – gruodžio 16 d.

2014-12-16, ji24.lt
„Shuterstock“ nuotr. / Moters iliustracija
„Shuterstock“ nuotr. / Moters iliustracija

Portalas Ji24.lt pateikia astrologės Vaidos Budginaitės sudarytą antradienio horoskopą.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei viskas šiandien ne taip, kaip patinka jums – nenusiminkite. Būna dienų, kai verta perleisti vairą kažkam kitam, o ši diena – būtent  tokia. Noriai išklausę savo partnerių patarimus ir pasielgę taip, kaip nori jie, tikslo greičiau nepasieksite, tačiau ir savęs neprarasite. Vietoj to, sutaupysite nemažai jėgų ir savo dieną praturtinsite naujomis patirtimis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Griebsitės mėgstamo darbo ir darysite viską iš širdies. Be to, žinosite, kaip kurti ir puoselėti harmoningus santykius su kolegomis, nes skleisti gėrio ir grožio kerus darbo vietoje jums šiandien itin svarbu. Pasirūpinę, kad visi, dirbantys su jumis, būtų laimingi, neskubėkite visų nuopelnų susirinkti sau dabar, kai Mėnulis keliauja gerų santykių ženklu Svarstyklėmis.

DvyniaiDvyniai

(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien norite leisti dieną maloniai ir džiaugsmingai. Tačiau nepasilikite visko sau - dalinkitės. Paieškokite priemonių, kurios padarytų šią dieną mažyte švente tiems, kuriuos mylite. Ir nesvarbu, ar tai jūsų artimas žmogus, vaikai, ar tas, kuris apie jus dar nieko nežino. Mažos smulkmenos dabar geba kurti stebuklus ir kurti tvirtus santykių pamatus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Namai ir jūsų šeimos nariai šiandien jūsų paprašys didesnių pastangų ir nuoširdesnio dėmesio jiems nei kitomis dienomis. Skirkite dalelę dienos laiko santykiams su artimais žmonėmis pagerinti (gal pavyks kažką paaiškinti ar išsiaiškinti?), namams papuošti (gal dar juose netviska šventiniai papuošimai?) ar artėjančių švenčių planavimui (dovanos, meniu ir kiti šventiniai džiaugsmai).

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pasitikėjimą vien savo jėgomis pasidėkite kitai dienai, o šiandien nuoširdžiai pasikalbėkite su aplinkiniais. Bet koks dėmesys kitam žmogui gali jus praturtinti, sustiprinti, įkvėpti. Kažkas turės jums vertingos informacijos, ypač susijusios su santykių problemų sprendimais. Tai, ką išgirsite, veikiausiai bus teisinga ir praktiškai pritaikoma. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jei svajojate apie gražius daiktus ir pirkinius, kurie pradžiugintų artimus žmones, sustiprintų santykius draugais ar kolegomis – šiandien drąsiai žvalgykitės į parduotuvių vitrinas. Tiesa, gerai jaustis padės ne tik pinigų švaistymas, bet ir galimybė juos uždirbti. O šiandien į galvą ateis minčių, kaip geriau ir veiksmingiau tai atlikti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien ir iš kitų išgirsite, ir patys kitiems ne kartą priminsite, kad grožis išgelbės pasaulį ir kad žmoguje viskas turi būti gražu. Kai šiais devizais vadovausitės, niekas jumis neabejos. Juo labiau ir patys būsite nepakartojami kaskart, kai reikės save parodyti, darbus atlikti, problemas spręsti ar tiesiog su kažkuo dėl kažko gražiai susitarti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Raskite priemones, kurios padeda jums atgauti jėgas, o ne jas švaistyti. Pajutę, kad galite kažkuo pasidalinti su kitais, ne sau dėmesio reikalaukite, o skirkite jį kitiems asmenims. Šiandien jiems reikalingas jūsų supratingumas, dėkingumas, gražūs žodžiai ir nuoširdus palaikymas. Verčiau pasilikite nuošalyje, jei nesate pasiruošę tuo pagražinti šios dienos ar kitų gyvenimo. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Svarbiausią vaidmenį šios dienos įvykiuose atliks jūsų draugai, kolegos ar kiti bendražygiai, kuriuos jūs noriai įtrauksite į savo tikslų įgyvendinimą. Visų pirma, galite šią dieną panaudoti susitaikymui su vienu iš jų ar net keliais. O tada, kai apniks abejonės, ieškodami atsakymo pažvelkite draugui į akis arba pasikliaukite grupės nuomone.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tikėdami, kad jūsų triūsas nenueis vėjais, stengsitės dar labiau. Tačiau įnikę į pareigas, kartkartėmis pasiklausykite, ką kalba žmonės, kaip jie jaučiasi ir ko jiems trūksta. Nepralošite, jei dieną skirsite santykiams su kolegoms gerinti. Sudalyvavę kažkokiame iš pirmo žvilgsnio nereikšmingame pokalbyje, galite atlikti svarbesnį darbą, nei iki tol galėjote įsivaizduoti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Įpusėjus paskutiniam metų mėnesiui suprasite, kad geriausi vaistai nuo visų ligų yra optimizmas ir geri tarpusavio santykiai. O šiandien jūsų optimistiško požiūrio reikės kiekvienam. Todėl, kad ir kur eitumėte, kad ir ką darytumėte, atidžiau klausykitės, dažniau šypsokitės, negailėkite širdį glostančių ir viltį suteikiančių prognozių.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pastebėję, kad beveik viskas vyksta ne pagal jūsų paruoštą scenarijų – meskite jį šalin ir pasidžiaukite tuo, ką matote prieš akis ir ką turite šalia. Visus, kuriuos iki šiol laikėte savo priešais, šiandien nesunkiai paversite sąjungininkais. Kaip? Prisiartinkite kuo arčiau, pažvelkite kuo giliau ir pasielkite taip, kaip dar niekad nesate pasielgę.


 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?