Pro galinių durų langą šaudė į stirnas

2017-03-03, Tauragės AVPK informacija
Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Šilutės gyvosios gamtos apsaugos inspekcijai telefonu pranešta, kad Surinkiškių kaime iš automobilio AUDI 80 pro galinių durų langą buvo šauta į pamiškėje stovinčias tris stirnas. Po šūvio automobilis nuvažiavo Labatmedžio kaimo link. Į pranešimą buvo nedelsiant sureaguota.

Aplinkos apsaugos inspektoriams nuvykus į Labatmedžio kaimą, buvo sulaikytas minėtas automobilis AUDI 80, kuriame sėdėjo penki asmenys.

Transporto priemonėje rastas 16 kalibro  lygiavamzdis šautuvas ir septyni  šoviniai. Iš transporto priemonės sklido alkoholio kvapas. Paaiškėjo, kad šautuvas yra nelegalus, todėl į pagalbą buvo iškviesti Tauragės apskrities VPK Šilutės PK pareigūnai. Sulaikytieji prisipažino, kad važiavo į medžioklę ir pro automobilio galinių durų langą šaudė į stirnas, tačiau nepataikė. „Medžiotojai“ pažeidė LR aplinkos ministro įsakymu patvirtintas Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisykles, jiems surašyti protokolai pagal administracinių nusižengimų kodeksą. Sulaikytiesiems gresia bauda nuo 800 iki 1 800 eurų, taip pat bus konfiskuotas jų automobilis. Pradėta baudžiamoji byla dėl neteisėto ginklo laikymo.


Straipsnio komentarai

jr2017-03-04
Nu, bet is kur Lietuvoje tiek debilu ? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kvepia2017-03-03
grupiniu Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?