Elitinėje jaunių lygoje – šilutiškis V. Giedraitis muša įvarčius

2014-12-16, „Šilokarčemos" informacija
Elitinėje jaunių lygoje – šilutiškis Vilius Giedraitis muša įvarčius
Elitinėje jaunių lygoje – šilutiškis Vilius Giedraitis muša įvarčius

2014 metais LFF  įkurta Elitinė jaunių lyga, kurioje kelią į profesionalų pasaulį pradeda jaunieji Lietuvos futbolo talentai. Rugpjūtį startavusios pirmenybės iškart sulaukė didelio susidomėjimo. Projektas yra skirtas ugdyti jaunuosius talentus ir juos atvesti į profesionalų futbolą.

Elitinę jaunių lygą sudaro U-18 (gimusių 1996–1998 m.) ir U-16 (gimusių 1999–2000 m.) amžiaus grupės. Šiose pirmenybėse dalyvauja po 8 komandas. Šilutiškis Vilius Giedraitis taip pat priklauso šiai elitinei jaunių lygai. Rungtynėse su „Šiaulių“ komanda vaikinas sužaidė tiesiog puikiai! Atidavė rezultatyvų pasą Deividui Šešplaukiui 1 minutę, o 83 minutę Vilius sirgaliams padovanojo įvartį „žirklėmis“. „Buvome truputį pamiršę pergalių skonį, nemažai pralaimėtų rungtynių ir žinojome, kad būtinai reikia pergalės. Prieš rungtynes puikiai visi žinojome, koks bus priešininkas ir kad bus nelengva. Ši komanda tikrai moka žaisti futbolą, ypač ant žemės, bet mes buvome stipresni fiziškai ir palaužėme priešininkus... Šitie trys taškai mums daug ką davė, pakilome į III vietą. Nuotaikos neblogos ir, be jokios abejonės, kitą sezoną sieksime pirmos vietos.
O įvartis buvo tikrai vienas gražiausių mano futbolo karjeroje“, - sakė V. Giedraitis.

 

Elitinės jaunių lygos čempionatas vykdomas rudenį ir pavasarį. Kiekviena komanda sužais po 28 rungtynes. Pagal reglamentą rungtynės negali baigtis lygiosiomis, tad visos dvikovos baigiasi po pagrindinio laiko arba po baudinių serijos.

 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?