Šilutėje liepsnos niokojo įrankių parduotuvę, savininkas kalba apie padegimą

2017-03-13, 15min.lt

Sekmadienio vakarą Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šilutėje, Cintjoniškių g. 11A, kilo gaisras parduotuvėje.

Į įvykio vietą buvo išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija perduota policijos pareigūnams. Į gaisro vietą atvykę ugniagesiai rado per langą besiveržiančias liepsnas, kurias greitai užgesino. Visgi be nuostolių neapsieita – parduotuvės patalpas stipriai nuniokojo ugnis.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/siluteje-liepsnojo-baldu-parduotuve-59-767558

Į įvykio vietą buvo išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.

Informacija perduota policijos pareigūnams.

Į gaisro vietą atvykę ugniagesiai rado per langą besiveržiančias liepsnas, kurias greitai užgesino. Visgi be nuostolių neapsieita – parduotuvės patalpas stipriai nuniokojo ugnis.

Įmonės, kuriai priklauso dėvėtų įrankių parduotuvė, savininkas prabilo apie padegimą. Tačiau ar tai tiesa – nustatys ekspertai.

Įvykis tiriamas.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!