Sėmėsi patirties iš mūsų senolių

2017-03-14
Ir vaikai, ir mamos džiaugėsi užsiėmimais.
Ir vaikai, ir mamos džiaugėsi užsiėmimais.

Lietingą kovo 3 dienos vakarą į Pagėgių savivaldybės kultūros centrą sugužėjo mažieji Pagėgių gyventojai ir jų mamytės. O susirinko jie ne be reikalo, kadangi kultūros centre vyko pirmasis edukacinis muzikavimo užsiėmimas mažiesiems „Lopšinių vakaras“.

Vakaronės metu buvo sekamos muzikinės pasakos, mažieji dalyviai muzikavo su įvairiais muzikos instrumentais, buvo įsijautę ir atsipalaidavę.

Mamytės aktyviai dainavo lopšines savo vaikučiams, domėjosi, klausėsi ir sėmėsi  patirties iš mūsų senolių pasakojimų apie lopšines iš filmo „Ūčia lylia“ (Vaikų ugdymo tradicijos Lietuvoje). Vaikučių susirinko virš 10, jauniausias - vos dviejų mėnesių, o vyriausiajam trys metukai, tačiau amžiaus skirtumas čia visiškai netrukdė. Buvo gera, ramu ir miela klausytis savo artimiausio žmogaus – mamos balso, jos dainuojamos lopšinės.

Visi žinome, kad per kūrybą formuojasi intelektuali vaiko individualybė, stiprėja vaiko koordinacija, gebėjimas susikaupti. Todėl ketiname surengti ne vieną edukacinį užsiėmimą mūsų patiems mažiausiems ir tikimės aktyvaus mamyčių su vaikučiais dalyvavimo.

 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!