Moterų vakarėlis Rusnėje su aktorinėmis ir sportinėmis atrakcijomis

2017-03-16, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Renginyje dalyvavo šešios komandos.
Renginyje dalyvavo šešios komandos.

Tradiciškai Salos etnokultūros ir informacijos centras Tarptautinės moters dienos šventę kvietė paminėti Rusnėje.  Čia susirinko būrys gražiai pasipuošusių dailiosios lyties atstovių, kurioms teko ne tik smegenis pamankštinti, bet ir aktorėmis pabūti.

Renginyje planavo dalyvauti net dešimt komandų, tačiau potvynis padarė savo – Usėnų ir kelių Šilutės komandų nebesulaukta. Todėl linksmąsias ir itin išradingas užduotis atliko, dėl geriausiųjų vardo varžėsi šešios komandos.  Jas sudarė moterys iš Rusnės, Šilutės, Ramučių. Buvo šešios rungtys – trys  vizualinės. Jų metu dalyvėms teko atpažinti  žymias moteris iš aprangos, figūros, įvardinti, kurie žinomi vyrai yra vedę ar nevedę.

Daug juoko sukėlė kūrybinės užduotys, kuomet komandos pasijautė aktorėmis ir vaidino trumpametražiniuose filmuose.

Azartiškos moterys buvo ir tuomet, kai teko įveikti „sportinę“ užduotį – sudėti dėlionę. 

Komisija iš centro direktorės Birutės Servienės, Rusnės pagrindinės mokyklos direktorės Reginos Juškienės bei ištikimosios renginių lankytojos Zinos, vertino ir komandų namų darbus – vieno kąsnio sumuštinukus.

Susumavus visus rezultatus, paaiškėjo, kad varžytuves laimėjo  Salos teatro komanda. Ji buvo apdovanota tautodailininkės V. Benetienės dekoruotais puodeliais „Mes - MOTERYS“.

Likusios komandos taip pat nenusiminė, nes tą vakarą  laimėjo draugystė. Dalyvės neskubėjo skirstytis – vaišinosi savo rankomis padarytais sumuštinukais, tortu,  dalijosi receptais, tarėsi apie susitikimus ateityje.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?