Etikos sargų akiratin papuolusi politikė S.Tamašauskienė: „Ne vienam senam rajono politikui esu rakštis minkštoje vietoje“

2017-03-17, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
S. Tamašauskienė: „Griebiasi kad ir šiaudo, kad tik pakenktų“.
S. Tamašauskienė: „Griebiasi kad ir šiaudo, kad tik pakenktų“.

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (toliau – VTEK) pradėjo tyrimą dėl Šilutės rajono savivaldybės tarybos narės Sandros Tamašauskienės elgesio. Bus aiškinamasi, ar politikė nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti. 

Šilutės rajono savivaldybės tarybos narys pranešė, kad S. Tamašauskienė dalyvavo savivaldybės tarybos posėdyje balsuojant dėl sprendimo projekto, kuriuo siūlyta pritarti Šilutės rajono savivaldybės švietimų įstaigų vadovų 2016 m. veiklos ataskaitoms, kai tuo metu eina lietuvių kalbos mokytojos-metodininkės pareigas Šilutės Vydūno gimnazijoje.

Apie VTEK sprendimą S.Tamašauskienė sužinojo iš draugės, kuri apie tai pranešė  paskambinusi telefonu. „Pranešė tuo metu, kai dalyvavau Rusnės gyventojų akcijoje prie potvynio užlieto kelio. Kaip reagavau? Pamaniau, kad tas Tarybos narys, kuris apskundė mane VTEK, neturi ką veikti, jei užsiima tokiais niekais, galėjo, ne, privalėjo būti kartu su rusniškiais jiems ir visiems mums svarbioje akcijoje dėl estakados statybos“, - pradėjo pokalbį tarybos narė.

Pasak jos, balsuoti  ir taip išreikšti pritarimą Šilutės rajono savivaldybės švietimo įstaigų vadovų 2016 m. veiklos ataskaitoms, jai yra garbė ir pareiga: nė vienai ataskaitai nebuvo pareikšta jokių priekaištų.  „Paskutiniame Tarybos posėdyje net tris kartus nusišalinau nuo sprendimų projektų priėmimo, atrodo, kad, dirbdama mokytoja, turiu daugiausia interesų mūsų Savivaldybėje. Kita vertus, gal ir gerai, tegu VTEK paaiškina, kaip tokiu ir kitais panašiais atvejais, kai priimami sprendimai, susiję su švietimo įstaigomis, kuriose dirba ne vienas Tarybos narys, reikia teisingai elgtis: mes, mokytojai, esame tik darbuotojai, neturime akcijų, nesame bendraturčiai ir kt., kokie mūsų privatūs interesai gali painiotis su viešaisiais“, - kalbėjo pašnekovė.

Pedagogė įsitikinusi, jog ji yra ne vienam senam rajono politikui prieš mero ir savivaldybių rinkimus kaip rakštis minkštoje vietoje, trukdanti patogiai vartytis minkštame valdžios krėsle. „Tad ir griebiasi net šiaudo, kad tik pakenktų.  Mūsų rajono žmonių pasitikėjimą pelniau per rinkimus į LR Seimą: patekau į  antrąjį rinkimų turą, už nugaros palikdama senus politikos mohikanus – A. Skardžių ir K. Komskį. Aplink mūsų TS-LKD partiją  šalyje ir rajone besitelkiąs jaunimas verčia nerimauti piktuolius ir kerštautojus“, - baigė pokalbį S. Tamašauskienė.

Tiesa, balsavime dėl pritarimo Šilutės rajono savivaldybės švietimų įstaigų vadovų 2016 metų veiklos ataskaitoms dalyvavo ir kitas tarybos  narys, gerai žinomas pedagogas  Algirdas Gečas. Bet šio politiko VTEK nemini.


Straipsnio komentarai

Tadas2017-03-18
Tegu ji mažiau kalba o daugiau daro visi muoka liežuviu malti! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Joo2017-03-18
Tik jaunuoliai gali už konservatorius balsuoti, nes jie nematė kiek anie išvogė. Vien Laužikas ko vertas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Molis2017-03-17
kokia ji saunuole zalia politike Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Molis2017-03-17
kokia ji saunuole zalia politike Komentaras patinka Komentaras nepatinka
NE PA SI DUOK2017-03-17
mes už SANDRUTĖS DRĄSA šaunuolė ir toliau taip Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Molis2017-03-17
Baikit rietis ir dirbkite Tevynes labui Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Vida2017-03-17
Šaunuolė S.Tamašauskienė! Ir toliau taip drąsiai ginkite viešąjį interesą. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
hhhh2017-03-17
kai teisisybe sakai visada akis bado tokiem vilkam o ypač tokiem kaip LAURIKAIČIUI pasivažinėjusiam pas KOMSKĮ ar POZINGI vilas kuris statosi po visa šilute o dedasi nekaltučiu avinėliu ir viskas iš musu kišeniu mokiaščiu mokėtojiu
Komentaras patinka Komentaras nepatinka