„Moterų seklyčia“ tradiciškai surengė šventę vaikams

2014-12-17, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Vaikai itin noriai renkasi į „Moterų seklyčios“ renginius.
Vaikai itin noriai renkasi į „Moterų seklyčios“ renginius.

Klubas „Moterų seklyčia“ gyvuoja jau 21-erius metus. Nuo pat įsikūrimo pradžios, artėjant gražiausioms metų šventėms, klubo narės rengia šventę vaikams. Galima sakyti, jog tai tapo šio klubo gražia tradicija.

Visus susirinkusiuosius pasveikino klubo pirmininkė Vaclova Šarliokienė, kuri ištarė daug šiltų palinkėjimų vaikams, padėkojo narėms už nuoširdumą, aktyvų darbą „Moterų seklyčioje“.

Klubo veikloje dalyvaujančios įvairių profesijų dabar jau pensinio amžiaus moterys  pačios ieškojo rėmėjų renginiui, kad galėtų praskaidrinti kasdienybę mažiesiems draugams. Gerų žmonių netrūksta, todėl ir šiemet moterys turėjo iš ko nupirkti dovanėles, kurias pačios ir pakavo su didžiule meile. Klubo pirmininkė V. Šarliokienė negailėjo gražių žodžių Vokietijos Emericho – Šilutės draugijos pirmininkui Alfredui Bartminui. Šis žmogus jau daug metų teikia paramą klubo „Moterų seklyčia“ veiklai.

Susirinkusieji mažieji tradiciškai susėdo prie gražiai papuošto stalo, kurį ruošė taip pat pačios moterys. Ant jo netrūko namie keptų pyragų ir kitų skanumynų.

Vaikai drauge su „Raudonkepuraitės“ vaikų darželio dainorėliais ir dainavo, ir šoko, ir žaidimus žaidė.  Vėliau žaidimų maratonas tęsėsi ir su klubo moterimis. Net už įmintą mįslę mažieji draugai buvo apdovanojami mielomis dovanėlėmis.

Pasak klubo pirmininkės, vaikus, kuriems tokios globos reikia labiausiai, atrenka mokyklų socialiniai pedagogai bei klasių auklėtojai. Jie ir atveda ugdytinius į klubo organizuojamus renginius.

Šventei baigiantis,  nelabai ėjo suprasti, kas laimingesni – „Seklyčios moterys“ ar apdovanoti vaikai. Atrodė, kad net ne dovanos, o užsimezgusi draugystė juos papuošė nuoširdžiomis šypsenomis.

 

           


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar lankėtės Sausio 13-osios minėjimo renginiuose?