Kalėdinės eglutės įžiebimo šventė Katyčiuose

2014-12-17, Katyčių seniūnaitė Marina Lodusova
Į eglės įžiebimo šventę atvyko net du Kalėdų Seneliai. Vienas atkeliavo iš Švedijos, kitas – iš Panevėžio.
Į eglės įžiebimo šventę atvyko net du Kalėdų Seneliai. Vienas atkeliavo iš Švedijos, kitas – iš Panevėžio.

Gruodžio 10 d. 12 val. į Katyčių miestelio Turgaus aikštę, į tradicinę kalėdinės eglutės įžiebimo šventę, rinkosi maži ir dideli miestelio gyventojai. Šiemet į eglutės įžiebimo šventę atvyko net du Kalėdų Seneliai.

Vienas Kalėdų Senelis atvyko iš Švedijos, kurį atlydėjo organizacijos „ Tikėjimas, viltis, meilė“ atstovas Lietuvoje Tadas Girčius. Kitas – kartu su studija „Švenčių kalvė“ iš Panevėžio. Studijos personažai – Nykštukė ir Kalėdų Senelis bei jiems talkininkaujantys gyvai grojantys muzikantai pravedė visą renginį.

Pirmoji šventės dalis vyko Turgaus aikštėje prie papuoštos gyvos eglės. Čia Nykštukė gyvai dainavo kalėdines daineles, vaikai su tėveliais žaidė žaidimus ir šoko. Visiems susirinkusiems gražių artėjančių švenčių palinkėjo Katyčių seniūnė Juzefa Tamavičienė. Kalėdų Senelis įžiebė Kalėdų eglę ir pakvietė visus į antrą renginio dalį, kuri vyko Katyčių laisvalaikio salėje.

Renginio vedėja Nykštukė vėl sukvietė visus vaikus į didžiulį ratą, čia jie žaidė įvairius žaidimus, buvo pasakos veikėjais, muzikantais, o tėveliai tapo choristais.

Renginio pabaigoje Kalėdų Seneliai išdalino ikimokyklinio amžiaus, nulinės ir pradinių klasių mokiniams dovanas.

Katyčių bendruomenės pirmininkas Viktoras Vaitiekovas padėkojo renginio rėmėjams – UAB „LL investicijos“, UAB „Šilutės vėjo projektai“ ir švedų organizacijai „Tikėjimas, viltis, meilė“. Šventė baigėsi padėkos plojimais renginio organizatoriams ir rėmėjams.

Renginį organizavo Katyčių bendruomenė, Katyčių seniūnija, Katyčių pagrindinė mokykla.

 

 

 

 

 

 

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar lankėtės Sausio 13-osios minėjimo renginiuose?