Šyliškiai paminėjo Kovo 11-ąją su spektakliu ir dainomis

2017-03-17, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Šyliškiai mielai dalyvavo renginyje.
Šyliškiai mielai dalyvavo renginyje.

Šylių kaimo bendruomenėje „Švylys“ vyko visuotinis susirinkimas. Jo metu aptarta daug aktualių klausimų, o po jo išradingai paminėta Kovo 11-oji – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena.

Nuskambėjus Lietuvos himnui, sveikinimo žodį tarė bendruomenės pirmininkas Arūnas Juozas Uselis. Jis dėkojo bendruomenės nariams už darbštumą, supratingumą, o po to pateikė metinę veiklos ataskaitą.

Renginio metu buvo pasveikinti trys jubiliejus minėję bendruomenės nariai - gėlių ir gražiausių linkėjimų puokštės įteiktos buvusiai kaimo mokyklos direktorei Stasei Norgėlaitei, šyliškiui Vaclovui Bajorinui bei nuolatinei bendruomenės pagalbininkei Genovaitei Jankauskienei.

Bendruomenės taryba specialią dovaną įteikė ir Ramutei Mockienei, kuri  savo visuomeniniu darbu itin daug prisidėjo prie bendruomenės gerovės kūrimo.

Savo dainas apie Lietuvą dovanojo mažiausieji šyliškiai – Žemaičių Nauniesčio mokyklos-darželio Šylių skyriaus pradinukai (vadovė – Aldona Jonikaitienė).

Susirinkusiųjų širdis savo atliekamais kūriniais šildė ir asociacijos „Žemaičių Naumiesčio jaunimas“ nariai Ieva ir Ilja, šyliškiai muzikantai broliai Vladimiras ir Sergėjus Saveljevai.

Svečiai iš Usėnų parodė inscenizaciją pagal Šarlotės Kaizer apsakymus bei pamario sakmes „Kitą sekmadienį“, režisuotą Jūratės Daugalienės.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?