Švėkšniškiai demonstravo žinias

2017-03-22, Muziejininkė Monika Žąsytienė

Švėkšniškiai linksmai ir nuotaikingai minėjo Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Šilutės Hugo Šojaus muziejaus Švėkšnos ekspozicinis padalinys ir Šilutės turizmo informacijos centro filialas – Švėkšnos Tradicinių amatų centras – pakvietė į kavinę „Viesulas“. Čia buvo surengtas „Protmūšio“ žaidimas. Žinias demonstravo net aštuonios komandos, kurių kiekvieną jų sudarė po penkis žaidėjus. Organizatoriai labai džiaugėsi aktyviu jaunimo įsitraukimu – dalyvavo net dvi Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos komandos, viena atvyko iš Veiviržėnų „Jurgio Šaulio“ gimnazijos ir jau baigę gimnaziją, bet vis dar aktyviai besidomintys Švėkšna jaunuoliai.

Muzikiniu klausimu žaidimą pradėjo Inkaklių kaimo kapela „Ašvelė“. Po jo – buvo kiti -  iš viso  30. Pertraukų metu žinias pasitikrinti galėjo ir susirinkę žiūrovai bei palaikymo komandos. O taip pat galėjo pasiklausyti Švėkšnos gimnazisčių atliekamų kūrinių.

Pirmąją vietą laimėjo Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos mokytojų komanda „Saulė“, antroji atiteko šokių kolektyvo „Šalna“ komandai, trečiąją vietą iškovojo „Diemedžio“ ugdymo centro komanda. Tiesa, „Saulė“ ir „Šalna“ surinko po vienodai  balų, tad nugalėtojus teko nustatyti papildomo klausimo pagalba, į kurį, net neišgirdęs klausimo iki galo, atsakė „Saulės“ komandos narys Vaidotas Didžiūnas.

Visi dalyviai buvo šventiškai pasipuošę, dauguma komandų buvo pasidabinę trispalvės spalvomis, kita lietuviška simbolika. Ypatingai dėmesį traukė „Saulės“ ir „Šalnos“ komandų apranga. Šventinio „Protmūčio“ rengėjai širdingai dėkoja visiems prisidėjusiems ir visiems dalyvavusiems.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?