Ketvirtadienio horoskopas – gruodžio 18 d.

2014-12-17, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Voverė.
Shutterstock nuotr. / Voverė.

Kokių tikslų turėtume siekti šiandien? Ką reikėtų gero pasiimti iš šios dienos? Įžvalgomis dalijasi astrologė Vaida Budginaitė.


AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Turėsite visas priemones, kurios leis jums, sujungus savo pajėgas su partneriais, atlikti svarbią misiją darbo vietoje. Viršukalnių nepasieksite, bet jos jums nerūpės. Jūsų tikslai – gera atmosfera, besišypsantys kolegos ir laimingi vadovai. Deja, kolektyve dėl to ne visi pasidžiaugs. Tačiau vakarop būsite nepralenkiami, kai savo įžvalgų dėka išspręsite anksčiau neįveiktas užduotis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Optimistinės gaidos, kurios skambės jūsų bendražygių ar artimo žmogaus lūpose, neleis nusiminti ar švaistyti brangaus dienos laiko. Jais pasitikėdami, nenukentėsite tada, kai darbe būsite įtraukti į nesmagų verpetą, kuriame nepavyksta užimti tvirtos pozicijos. Laimei, vakarop bendri projektai padės įnešti teigiamų ir produktyvių permainų.  

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Sukdamiesi uždarame rūpestėlių rate, krypties nepamesite, jei dalysitės viskuo, kas jums brangu, kas jus džiugina ir kas slegia. O jei bandysite kam nors ką nors įrodyti, galite pasijusti nepatogiai. Vakarop, pasitaikius progai atsikratyti to, kas mirtinai įgriso, net nesvarstykite – tapsite laisvesni, o ir naujus dalykus netrukus įsileisti bus lengviau.  

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Būdami ne tik atidūs esantiems šalia, bet ir rasdami būdų jiems duoti racionalių patarimų, pranoksite ne kitus, bet ir patys save. O štai varžybos dėl vietos po saule dėl bendrų pinigų ar bandymai paveikti vieniems kitus labiau kenks ir skaidys nei vienys. Vakare sustiprėsite kaskart, kai suteiksite sau progą būti kitokiais nei buvote vakar.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jūsų meilė darbui ar kam nors iš kolegų gali nepatikti kitiems asmenims. Svarbu, kad į jų komentarus nereaguotumėte taip, lyg jie jums nerūpi. Verčiau draugiškai išklausykite, neleisdami slogioms nuotaikoms įsikeroti. Vakaras tobulai tiktų tiems, kurie nori išvalyti savo namus (ar net kūną) nuo nereikalingų dalykų, kurie ilgainiui juose susikaupė.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ryte megsis malonios pažintys. Regis, jums sekasi ne tik gerai leisti laiką, bet ir sukurti kažką konkretaus. Antraip, kam gaišti laiką? O jei kolegos nelabai dėl to džiūgauja – leiskite jiems pasisakyti. Tegul išsako savo nuomonę, kuriai jus turite teisę nepritarti. O jei vakarėjant trūkinės nepatvarūs ryšiai, neskubėkite visų galų suraišioti – gal be jų jums geriau?

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ryte jus džiugins atmosfera namuose, vienas iš šeimos narių ir tai, jog galite jį ar ją kažkuo pradžiuginti. Tik štai vaikai savo poelgiais lyg tyčia bandys išmušti jus iš pusiausvyros. Ją atgausite, kai tvirtai tikėsite savo poelgių teisingumu. Vakare kažką sužinoję šeimoje ar iš šeimos narių, nesutrikite. Gal tai priežastis atsikratyti to, kas jus ilgai slėgė?

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kitų dėmesį, be jokios abejonės, į save atkreipsite ir tikrai žinosite, kam ir kokiais būdais apie tai papasakoti. Tiesa, kažkas jumis nepatikės, gal net pasiginčys, o toks žmogus turbūt atsiras tarp jūsų šeimos narių. Laimei, ne visi tokie skeptiški. Vakarop jums bus išpasakota paslaptis arba jūs patys savo valios pastangomis ją išgausite. Tai gali pakeisti figūrų išsidėstymą jūsų žaidžiamoje partijoje.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Vieni ruošia dovanas, o kiti gauna. Tai jums taip gali šiandien pasisekti, jei paskliausite ne tik tuo, ką galima paliesti ir paaiškinti. Matydami ne tik akimis, bet ir širdimi, išvengsite ir kaktomušos su praeiviu, giminaičiu ar kaimynu. Nesistengdami kalbėti tik to, ką kiti nori girdėti, išliksite sąžiningi prieš save ir kitus. O jei tai pakeis kažkieno požiūrį į jus, kodėl gi ne?

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nesivaržydami rodysite kolegoms, draugams ar bendražygiams savo privalumus ir net nesistebėsite, kad jus pastebėjo ir teigiamai įvertino. Tačiau kažin, ar iš to jums bus realios naudos. Jei apie tai galvos sukti net neketinate, tuomet pasirūpinkite, kad jūsų kolektyvo nariai ne tik gerbtų jus, bet ir atsižvelgtų į jūsų nuomonę.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nustūmę šalin savo nuomonę, kad ir kokia teisinga ji šiandien atrodytų, pabūkite kuklesniais. Gal net nulenkite galvą prieš tai, kas jums nesuprantama, kas aukščiau jūsų ir jums nepasiekiama. Atsisakę noro maištauti ir savo pažiūras įrodinėti, sustabdysite beprasmius mūšius ir išsaugosite taiką darbe. O vakare atrasite kelią, padedantį išvalyti savo sielą ir kūną nuo nereikalingo balasto.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Susitarti su kolegomis seksis nepriekaištingai – čia skleisite žavesį ir atliksite tai, kas džiugins juos ir jus. Jei, žinoma, visko nesugadinsite savo menamomis nuojautomis, kuriomis netikės niekas, išskyrus jus. Verčiau susitelkite į kolegų pateiktą medžiagą ir iš jos išsitraukite tai, kas padės jums suprasti kažkokias tiesas ir atskirti pelus nuo grūdų.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?