Usėnų seniūnijos bendruomenei – 15 metų!

2017-04-01, Lijana JAGINTAVIČIENĖ

Usėnų seniūnijos bendruomenė,  minėdama savo penkiolikos metų metų jubiliejų, prisiminė nuveiktus darbus, pakvietė jais pasidžiaugti kraštiečius ir bendraminčius.

Filosofas L. A. Floras sakė, kad amžinai tikėti, niekada nenustoti vilties - tokie didžios sielos žmogaus bruožai.  Mes per savo penkiolikos metų gyvavimą įrodėme, kad ši citata apibūdina mus - visada pasiryžusius atiduoti dalį savęs: savo proto galias, širdies šilumą, darbščių rankų prisilietimus. Atiduoti tai vietovei, kurioje mes visi gyvename. Nuo mūsų prisilietimų šviesėja Usėnų veidas ir gražioje visų bendrystėje atsigauna žmonių sielos. Į mūsų narsą keisti gyvenimą sudūžta visos negandos ir tai, kas nepasiekiama, tampa pasiekiamu. Ačiū, kad esate, kad skinate kelius į priekį! Būkite stiprūs savyje. Telydi Jus sėkmė“,- sugiedojus Usėnų himną, pradėjo visuotinį – rinkiminį bendruomenės susirinkimą pirmininkė Aldona Rauktienė.

Ji trumpai priminė bendruomenės atsiradimo istoriją, papasakojo apie renginius, vykusius bendruomenėje, jos aktorių ir dainininkų pasirodymus įvairiuose šalies kampeliuose, apžvelgė nuveiktus darbus, įvykdytus projektus.

Buvo išrinkta nauja valdyba, kurią nuo šiol sudarys ne 11, o 7 bendruomenės nariai. Tai Stasys Lukošius, Aldona Rauktienė, Rasa Gedvilienė, Liucija Jasevičienė, Milda Norgėlienė, Giedra Petrauskienė, Algirdas Rauktys.

Išrinkta ir revizijos komisija: Vilma Mickuvienė, Danutė Rimkienė bei Silvija Arnašienė.

Sekretoriatą nuo šiol sudarys  Audronė Milerienė, Rūta Plačienė ir Onutė Miliauskienė.

Garbingas bendruomenės pirmininkės pareigos ir toliau patikėtos Aldonai Rauktienei, kuri kažkada dvylika metų buvo pirmininko pavaduotoja, o pirmininkauja jau ketvirtus metus. Rasa Gedvilienė tapo jos pavaduotoja.

Tą vakarą daug gražių padėkos žodžių ištarta bendruomenės aktyvui. Pirmininkė aktyviausiems įteikė padėkas.

Už tai, kad bendruomenė išjudina seniūniją, dėkojo Usėnų seniūnijos atstovai, Salos etnokultūros ir informacijos centro direktorė Birutė Servienė. Bendruomenės vardu didžiausių padėkų ir linkėjimų puokštę įteikė A. Rauktienei ilgametė Usėnų pagrindinės mokyklos buvusi vadovė Zofija Bagvilienė.

Tą dieną nusiminusių nebuvo. Pilnutėlė salė  įrodė, kad bendrystės jausmas juos visus labai jungia. Pagarba ir noras vienas kitą suprasti buvo akivaizdūs. Vakarą vainikavo  Drevernos kultūros centro atlikėjų koncertas.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

kaimynas2017-04-07
Usėnų šeimos bendruomenė :-), elektros bauda bus padengta, mašinos bus remontuojamos, nagai dažomi :-) vienvaldystė :-) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
**2017-04-05
Kur kur? Po svieta issilakste. Ka jus galvojat, kad usieniskiai kitokie? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
*2017-04-04
Perziurejus nuotraukas kyla klausimas, o kur jaunimas? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar Jums kada nors buvo įsisiurbusi erkė?