Paaiškėjo tikroji kulmeniškio mirties priežastis

2017-04-03, Lijana JAGINTAVIČIENĖ

Šių metų kovo 21-osios numeryje straipsnyje „Posūnio smūgiai patėviui buvo mirtini“ rašėme apie kovo 19-osios vakarą Kulmenų kaime, Pagėgių savivaldybėje įvykusią nelaimę. Tuomet Pagėgių seniūnas Dainius Maciukevičius teigė, kad ranką kėlė posūnis prieš patėvį. Paaiškėjo, kad išties buvo ne taip.

Tuomet Tauragės apskrities Vyriausiojo policijos komisariatas informavo, kad kovo 19 dieną, apie 22 valandą, namuose neblaivus vaikinas, gimęs 1997 metais,  susiginčijo su vyru, gimusiu 1969 metais, kuris, po suduotų smūgių į galvą, nugriuvo. Atvykę medikai jam konstatavo mirtį.

Jaunam vyrui pareigūnai nustatė 2,67 promilių girtumą. Neblaivi rasta ir motina, gimusi 1974 metais. Jai girtumo matuoklis parodė 2,81 promiles. Įtariamasis buvo uždarytas į areštinę.

Pagėgių seniūnas teigė, kad jaunas vaikinas pakėlė ranką prieš patėvį. Tačiau, anot į redakciją užėjusios moters, tuomet buvusio įtariamojo sesers, sūnus pakėlė ranką prieš tėvą, o ne prieš patėvį kaip informavo seniūnas. „Pavardės skiriasi dėl to, kad dokumentuose įrašyta brolio pavardė pagal mamą. Išties jis yra tikras sūnus, o ne posūnis“, - sakė jauna moteris.

Jau aiški ir šeimos galvos mirties priežastis – liga. Jis mirė, nes plyšo įgimto smegenų pamato aneurizmos arterijos. Taigi, jaunas vyras nekaltas dėl savo tėvo mirties.

Šeimoje auga dar nepilnamečiai penki vaikai. Du nepilnamečiai vaikai matė kilusį konfliktą ir jo baigtį. Pagėgių seniūnas Dainius Maciukevičius sakė, kad šeima priklauso rizikos šeimų grupei. Jau mėnuo jos priežiūrą vykdo Pagėgių seniūnija, o iki tol tai darė Natkiškių seniūnija.

 


Straipsnio komentarai

lzm2017-04-18
http://www.burberry.org.au burberry
yeezy boost 350
[url=http://www.yeezyboost-350.co/][b]yeezy boost 350[/b][/url]
[url=http://www.wayfarersunglasses.us]Ray Ban wayfarer sunglasses[/url]
ray ban aviator
nike free run
Burberry Outlet
balenciag bag
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Nerius2017-04-07
Dar pilkit, dar per mazai kaimai prasigere Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tautininkas2017-04-07
Alkoholizmas savo daro. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
o2017-04-06
ale toks sutapimas smugis i galva ir plyso.museika nekaltas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
....2017-04-04
Tievas mire ne is kart po smugio. Dar vistiek niera taisiklingai straipsnis parasytas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Citizen 2.02017-04-03
Žinoma, trenkė į galvą, griuvo ir mirė nuo įgimtos ligos. Ir toks sutapimas, jog plyšo kažkas jo galvoje būtent smūgio metu. Reziume, nebūtų trenkęs į galvą, nebūtų ir žuvęs. Ir nereikia čia pasakų. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
*2017-04-03
Is vienos puses gaila ano zmogaus ir kartu gera zinia, kad jaunuolis nekaltas. Kai gerai, kad isaiskejo. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?