Šilutės rajone į medį rėžėsi „Audi“, nukentėjo vairuotojas

2017-04-01

Šeštadienio naktį Šilutės rajone į skaudžią avariją pateko „Audi“, kurio vairuotojui prireikė medikų pagalbos. O praėjus kelioms valandoms pravažiuojantys vairuotojai į tą pačią avarijos vietą iškvietė spec. tarnybas ir dar kartą. 

Kaip pranešė 15min skaitytojas, nuo kelio nulėkęs automobilis pastebėtas apie šeštadienio naktį, apie 2 val.

Vairuotojai pamanė, kad griovyje atsidūrusiame automobilyje gali būti nukentėjusių ar prispaustų žmonių. Atskubėję medikai nustatė, kad vairuotojui buvo sumušta krūtinė ir koja, o „Audi“ keleivę po smūgio į medį buvo ištikęs šokas.

Pirminiais duomenimis, prie vairo sėdėjęs 41 metų vyras buvo blaivus. Tiesa, kadangi iškart nespėta patraukti automobilio iš griovio, 6 val. ryto pravažiuojantys vairuotojai darkart pranešė apie avariją. Atvykę spec. tarnybų darbuotojai, rado jau matytą veidą – tą patį „Audi“ vairuotoją.

Įvykio aplinkybės – tikslinamos.

15min.lt


Straipsnio komentarai

molis2017-04-05
nera ko stebetis skraidant nesilaikant jokiu taisykliu o galvose vejas smeli pusto paprasciausiai proto stoka Komentaras patinka Komentaras nepatinka
jargau2017-04-01
Tai ka jis durnas, su tokia maza masinike nori toki medi nuverst? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Kestas 2017-04-01
Neaprylius:) draugo mama, matė, ir pažysta :D sakė lyg girti o čia rašo, kad blaivi Komentaras patinka Komentaras nepatinka
jonis2017-04-01
Ar ne aprilius :D Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Na2017-04-01
keista jog blaivus Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?