Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp asociacijos „Indigo jaunimas“ ir Sovetsko miesto jaunimo administracijos

2014-12-20, Asociacijos „Indigo jaunimas“ kolektyvas

Gruodžio 4 d. organizacija „Indigo jaunimas“ pasirašė pirmąją tarptautinę sutartį dėl bendradarbiavimo tarp jaunimo iš Pagėgių ir Sovetsko miestų. Sutartį pasirašė asociacijos „Indigo jaunimas“ pirmininkas Vaidas Valauskas ir Sovetsko jaunimo administracijos atstovas Aleksejus Marinesku. Delegacija iš asociacijos „Indigo jaunimas“ buvo pakviesta į Sovetsko miesto metinį jaunimo renginį, kuriame jaunimui buvo teikiamos nominacijos už nuveiktus darbus 2014 metais. Asociacija „Indigo jaunimas“ ir Sovetsko miesto jaunimo administracija buvo nominuotos „Metų įvykio“ nominacijai – buvome pakviesti pasirašyti bendradarbiavimo sutartį. Po sutarties pasirašymo asociacijos pirmininkas tarė keletą žodžių apie sutarties pasirašymo svarbą ir jaunimo bendradarbiavimo ateities perspektyvas.

Jaunimas įsipareigojo įgyvendinti bendrus projektus, dalyvauti tarpusavio seminaruose, konferencijose bei keistis gerąją darbo su jaunimu patirtimi.  Organizacijos delegacija buvo šiltai priimta ir jautėsi puikiai, kadangi su Sovetsko jaunimu susitinka jau ne pirmą kartą.

Ši sutartis atvers jaunimui didesnes galimybes plėsti tarpusavio santykius, susitikinėti, dalyvauti abipusiuose renginiuose bei bendrauti.

Asociacijos nariai tikrai neapsistos ties vienais partneriais – ieškoma partnerių iš Latvijos, Lenkijos bei kitų užsienio šalių tarpusavio projektams. Kolektyvas dirba iš peties, kad galėtų turėti ir plėtoti tarpusavio bendradarbiavimą.

Norėdamas pasinaudoti proga, asociacijos „Indigo jaunimas“ pirmininkas visos organizacijos vardu Pagėgių savivaldybės jaunimui linki iniciatyvių darbų, perspektyvių projektų, įdomių ir pašėlusių įdėjų bei gražių ir ramių švenčių.

 

 


Straipsnio komentarai

Tik su rusais ir bendrauti2014-12-21
Kaip tik Sovetsko meras Kolorado juostele papuošęs mašiną spacieravo po Pagėgius, o dar ir Komskis pažinčių nuo Kaliningrado universiteto laikų ko gero turi :) Komentaras patinka Komentaras nepatinka