Šilutės socialdemokratų pirmininku perrinktas Sigitas Šeputis

2017-04-10, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Skyriui toliau vadovaus S.Šeputis.
Skyriui toliau vadovaus S.Šeputis.

Lietuvos socialdemokratų partijos Šilutės skyriaus nariai kovo 31-ąją rinkosi į visuotinį – rinkiminį skyriaus narių susirinkimą. Jų sprendimas lėmė, kad toliau jų skyriaus vadovo pareigas eis Sigitas Šeputis.

S.Šeputis pirmą kartą pirmininko pareigas pradėjo eiti 2014-jų rugsėjo mėnesį. Tuomet jis pakeitė Alvidą Šimelionį, kuris iki tol vadovavo krašto socialdemokratams. 

Šį kartą į visuotinį susirinkimą atskubėjo 118 iš 350 narių. Iš jų balsavimo teisę turėjo 108 nariai, nes 10 „socialdemokratų“ nebuvo 2016-aisiais susimokėję nario mokesčio.

Susirinkusieji, aptarę einamus klausimus, išklausę pirmininko ataskaitą, rinko naują skyriaus pirmininką.  Visi dalyvavę balsavime vienbalsiai išreiškė pasitikėjimą S. Šepučiui ir patikėjo skyriui vadovauti dar dvejus metus. Tai numato skyriaus įstatai.

Šį kartą konkurentų jis neturėjo. „Trečdalis turi dalyvauti susirinkime, kad sprendimai galiotų. Pakartotinio susirinkimo organizuoti nereikės. Balsavimo teisę turi tie, kurie yra sumokėję nario mokestį taip, kaip priklauso. Privertė vėl vadovauti. Kandidatų nebuvo - tai reikėjo norėti“, - sakė S. Šeputis.

Anot jo, daugiau kandidatuojančių į skyriaus pirmininko vietą nebuvo, nes yra nukritę LSDP reitingai, o už dviejų metų savivaldos rinkimai ir niekas nenori imtis atsakomybės.


Straipsnio komentarai

xx2017-04-10
o kas iš liaudies rinko balsavimo juk nebuvo o kad kėdes pasimainė kaip mašinas ar čia naujiena Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?