Jaukus vakaras Stubriuose

2014-12-21, Gerda BELOKOPYTOVA
Akimirkos iš Stubrių kaimo šventės. Oliandro Nazarovo nuotraukos
Akimirkos iš Stubrių kaimo šventės. Oliandro Nazarovo nuotraukos

Nors šiemet žiema mūsų nelepina žiemiškais orais – sniego pamaryje nerasime nė lopinėlio – nenumaldomai artėja gražiausios metų šventės. O iki jų Šilutės rajono bendruomenės renkasi į adventinius vakarus. Stubriškiai – ne išimtis.

Gruodžio 16 dieną Stubrių bendruomenės nariai rinkosi į adventinį vakarą. Juk taip smagu nors akimirką sustoti, pasikalbėti, niekur neskubant pabūti su kaimynais.

Vakaro vedėja Senųjų kaimo tradicijų kultūros centro etnografė-vadybininkė Audrė Bagdonaitė pradėjo eilėmis apie adventą, susikaupimą bei šiam laikotarpiui būdingą ramybę. Tarp nemažo stubriškių būrio buvo ir Katyčių seniūnė Juzefa Tamavičienė, UAB „Žibai” direktorius Steponas Kazlauskas, Šilutės r. savivaldybės tarybos narys Antanas Kubaitis.

Visiems susirinkusiems dėkojo bendruomenės namų šeimininkė Stubrių kaimo bendruomenės pirmininkė Alytė Stirbienė, kuri pasidžiaugė, kad tiek žmonių rado laiko pabūti kartu. Sveikinimo žodžius tarė ir adventinio vakaro svečiai.

Šventiniame vakare girdėjosi ir muziko melodijos. Susirinkusiesiems koncertavo Stubrių gitaristės, kalėdinius kūrinius grojo ir Kazys Budrys bei Gražina Dirgėlienė.

Tą vakarą susirinkusieji sulaukė ir dar vieno ypatingo svečio – Kalėdų Senelio. Šis, žinoma, neatvyko be dovanų. Tuokart Stubriuose įžiebta ir kalėdinė eglė, o stubriškiai pasisuko šokio ratelyje.

 

 

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar lankėtės Sausio 13-osios minėjimo renginiuose?