Vaikai demonstravo saugaus eismo žinias ir įgūdžius

2017-04-13, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Susirinkusieji, spręsdami pateiktas užduotis, atsakinėdami į policininkės pateiktus klausimus, mindami mįsles, demonstravo saugaus eismo žinias ir įgūdžius, kurie būsimiesiems mokinukams labai svarbūs.
Susirinkusieji, spręsdami pateiktas užduotis, atsakinėdami į policininkės pateiktus klausimus, mindami mįsles, demonstravo saugaus eismo žinias ir įgūdžius, kurie būsimiesiems mokinukams labai svarbūs.

Balandžio 6-oji – Saugaus eismo diena. Tądien įvyko tradicinis konkursas-šventė „Žalioji gatvelė“. Šilutės lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ vaikų žinios buvo tikrinamos neįprastoje jiems vietoje.

Vaikai sėkmingai įveikė pirmąją užduotį – draugiškai ir drausmingai pasiekė vairavimo mokyklą „Šoferiukai“. Šilutės policijos komisariato patruliai stebėjo, kaip darželinukai elgiasi kelyje. Mokykloje juos pasitiko įstaigos vadovas Simas Knapkis bei Šilutės rajono Policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Nerija Ropienė.

Konkurso dalyviai, spręsdami pateiktas užduotis, atsakinėdami į policininkės pateiktus klausimus, mindami mįsles, demonstravo saugaus eismo žinias ir įgūdžius, kurie būsimiesiems mokinukams labai svarbūs. Jiems pasiruošti padėjo auklėtojos ir policijos bičiulis Amsis. Visi pažiūrėjo filmuką apie pėsčiųjų ir kitų eismo dalyvių pažeidimus. Vėliau juos  garsiai aptarinėjo, dalijosi savo pastebėjimais.

Renginyje dalyvavusi pareigūnė N. Ropienė įsitikinusi – būtina vaikams nuo mažens diegti pradinius įgūdžius apie elgesį kelyje. Konkurso dalyviams įteikti „Žaliosios gatvelės“ pažymėjimai. Ir, žinoma, visų laukė dovanos, kurias įsteigė Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo  ministerijos. Darželio vadovė Irutė Lekavičienė pastebėjo, kad vaikams įteikti pažymėjimai būna labai svarbūs ir jais  labai didžiuojasi.

Renginio organizatoriai - VĮ Klaipėdos regiono keliai, Šilutės Policijos komisariatas, Lopšelio-darželio "Ąžuoliukas" kolektyvas bei vairavimo mokykla "Šoferiukai" džiaugėsi vaikų saugaus eismo žiniomis.

VĮ Klaipėdos regiono keliai kviečia Lietuvos gyventojus ne tik Saugaus eismo dieną, bet ir visuomet būti kelyje žmogiškesniais, pakantesniais ir rūpestingesniais. Pareigūnai ragina pagalvoti ne vien apie savo, bet ir apie kitų saugumą.

 

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

as2017-04-20
šaunuoliai organizatoriai - VĮ Klaipėdos regiono keliai, Šilutės Policijos komisariatas, Lopšelio-darželio "Ąžuoliukas" kolektyvas bei vairavimo mokykla "Šoferiukai" . Ačiū už vaikams dovanotas žinias ir akimirkas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Jonas2017-04-18
Kaip fainai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
as2017-04-13
kaip viskas atrodo šauniai :) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar Jums kada nors buvo įsisiurbusi erkė?