Tik nuo mūsų pačių priklausys, kokioje aplinkoje gyvensime

2017-04-16, Kęstutis JOČYS
Išasfaltuota Kęstučio gatvė
Išasfaltuota Kęstučio gatvė

Balandis – švaros mėnuo. Padėkime gamtai apsivalyti nuo šiukšlių, kurias paliekame mes patys. Visi norime matyti švarią, gražią gamtą, miestą, gyvenvietę, poilsiavietę, kiemą. Tik nuo mūsų pačių priklausys, kokioje aplinkoje gyvensime. Prisiminkime, kad graži ir švari aplinka kelia ne tik pasigėrėjimą, bet įtakoja ir mūsų visų sveikatą.

Tradicinės kasmetinės talkos

Susitikę su Šilutės seniūnu Raimondu Steponkumi jo darbo kabinete, kalbėjome apie pavasarinius darbus: kas jau padaryta, kas bus daroma, kad ir Šv. Velykas pasitiktume su pakilia nuotaika, ir kad Šilutė būtų miestas, kuriame gera gyventi. Pirmiausia seniūnas priminė, kad visos įmonės, organizacijos, darželiai, mokyklos savo teritorijas turėtų susitvarkyti balandžio 18-21 dienomis. Miesto mokyklos turi nuolatines tvarkymo teritorijas: Pamario pagr. mokykla – nuo Žalgirio tilto iki geležinkelio bėgių (04-19, 12 val.), M. Jankaus pagr. mokykla – nuo Žalgirio tilto iki Rusnės g., uosto teritorija (04-21, 9 val.), I gimnazija – evangelikų kapinės, H. Šojaus paminklo teritorija (04-19,21,13 val.), Vydūno gimnazija – Pagrynių miškelis (04-20, 9 val.), Žemės ūkio mokykla – Pagrynių miškelis (04-20, 9 val.), Traksėdžių filialas – gyvenvietės pušynai (04-21, 9 val.). Šilutės seniūnijos darbuotojai balandžio 14 d. nuo 16 val. tvarkys karių kapines, o 22 d. miesto bendruomenė 10 val. kviečiama į senojo turgaus aikštę dalyvauti akcijoje „Darom 2017“.

R. Steponkus priminė, kad Jaunimo ir suaugusiųjų mokykla jau tvarkė poilsines zonas prie „spūskės“ ir „beždžionių“ pliažo, o Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokyklos auklėtiniai – Aukštumalės gatvę. Pats seniūnas su I ir Vydūno gimnazijų atstovais Dariaus ir Girėno gatvėje pasodino 21 liepaitę.

Yra darbų ir be talkų

„Komunalininko“ darbininkai genėjo šakas ir pjovė senus medžius Vytauto ir Nemuno gatvėse, buvo iškirsti krūmai prie kažkada buvusio sporto komplekso. Kalbėdamas apie gatvių remontą, seniūnas sakė, kad jau baigta asfaltuoti Kęstučio gatvė, dabar kelininkai tvarko Dariaus ir Girėno gatvę, kurioje neužilgo bus paklotas antrasis asfalto sluoksnis. „Esame numatę įrengti penkias naujas aikšteles su treniruokliais. Jos bus kokybiškesnės. Dabartinės yra gražios, bet per silpnos, kadangi pritaikytos mažesnio amžiaus vaikams, o treniruokliais naudojasi ir vyresnio amžiaus jaunuoliai, ir suaugę, todėl jie neatlaiko: lūžta pedalai, sėdynės, rankenos“, - sakė R. Steponkus.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?