Pagerbtos gražiausios rajono šeimos

2014-12-21, „Šilokarčemos“ informacija
Pasveikinta 60 daugiavaikių šeimų.
Pasveikinta 60 daugiavaikių šeimų.

Vėjuotą gruodžio 12-osios vakarą į Pagrynių kaimo prieigose įsikūrusią „Jeronimo užeigą“ sugužėjo daugiau nei du šimtai kviestinių svečių. Šio susiėjimo tikslas – pasveikinti gražiausiai savo gyvenimą kuriančias daugiavaikes šeimas.

Lietuvos Respublikos Parlamentui 2014 metus paskelbus Šeimos metais, mūsų kraštiečiui, LR Seimo vicepirmininkui Kęstui Komskui kilo idėja pasveikinti Šilutės rajone gražiausiai gyvenančias šeimas. Tiesa, šeimos turėjo atitikti keletą kriterijų. Svarbiausia tai, kad šeima būtų daugiavaikė, t. y. turėtų tris ir daugiau vaikų bei gyventų nepriekaištingą gyvenimą (nepiktnaudžiautų alkoholiu, dirbtų, puoselėtų savo namus ir rūpintųsi savo atžalomis). Atrinkti tokias šeimas nebuvo sudėtinga, nes pagalbos ranką geranoriškai tiesė seniūnijų darbuotojai. K. Komskiui mielai sutiko padėti ir Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis.

„Jeronimo užeigoje“ netilo sveikinimo žodžiai

Per šiuos Šeimos metus Šilutės rajono šeimoms buvo skirtas ypatingas dėmesys. Gardžiais užkandžiais nukloti „Jeronimo užeigos“ stalai kvietė skanauti, o sveikinimo žodžiai ir dainos netilo visą vakarą. Šešioms dešimtims šilutiškių šeimų buvo įteikti padėkos raštai ir išskirtinio dizaino vazos, kuriomis bus papuošti jų namai. Sveikinimo renginyje atsiimti savo apdovanojimų žengė pasipuošę ir spindintys žmonės, o priėmę dovanas mielai pozavo korespondentams ir fotografams.

Tą vakarą džiaugsmo neslėpė ir renginio sumanytojas, LR Seimo vicepirmininkas K. Komskis. Politikas dėkojo šeimoms, kad jos taip gražiai augina savo vaikus, rodo puikų pavyzdį ne tik savo artimiesiems, bet ir aplinkiniams. Jam antrindamas meras V. Laurinaitis susirinkusius sveikino artėjančių švenčių proga ir linkėjo šilto tarpusavio bendravimo.

Šilto bendravimo netrūko

Mero linkėjimas tą vakarą išsipildė, ir šilto bei jaukaus bendravimo netrūko. Kiek pasistiprinę ir atsigaivinę žmonės mielai diskutavo jiems aktualiomis temomis, o fone skambėjo graži muzika. Sveikinimo renginį ir apdovanojimus iš savo asmeninių lėšų finansavęs K. Komskis drąsiai kalbėjosi su šilutiškiais, dėstė savo vizijas bei pasakojo apie didžiąją politiką. Meras taip pat maloniai šnekučiavosi bei dalinosi įspūdžiais su susirinkusiais.

Vakarą, savo pasirodymu, vainikavo gerai šalyje žinoma atlikėja Inga Valinskienė. Nors vietos šokiams nebuvo labai daug, bet ore tvyrančios šventinės nuotaikos nėjo nepajausti. Atlikėja taip pat negailėjo pagyros žodžių gražiausioms Šilutės rajono daugiavaikėms šeimoms, ir skyrė jiems ne vieną muzikinį sveikinimą.

Daugiau renginio akimirkų galite rasti čia

 


Foto galerija

Pasveikinta 60 daugiavaikių šeimų.Šilti pokalbiai netilo visą vakarą.Tarp gražiausiai gyvenančių daugiavaikių šeimų – jaunyste spindintys veidai.Apdovanojimų akimirka.Susirinkusieji klausėsi sveikinimo žodžių bei šventinio koncerto.K. Komskiui mielai sutiko padėti ir seniūnijų darbuotojai.
Padėkos dovanų atsiėmimas šeimoms sukėlė daug džiaugsmo.Šventinio renginio pertraukėlių metu susirinkusiems šoko šokių klubo „Lūgnė“ auklėtiniai.

Straipsnio komentarai

Iš šalies2014-12-21
Pažįstu daug gražių daugiavaikių šeimų kurių nepakvietė. Įdomu kaip joms jaustis ir koks jų santykis su Komskio partija? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar lankėtės Sausio 13-osios minėjimo renginiuose?