Pagėgiuose žmonės buvo dosnūs

2017-04-26, Pagėgių savivaldybės Socialinių paslaugų centro informacija

Socialinių paslaugų centras dalyvavo „Maisto banko“ pavasarinėje akcijoje. Šį kartą savanoriai kvietė pirkėjus aukoti pirmą kartą prie kitų prekybos tinklų prisijungusioje parduotuvėje „LIDL“.

Visiems buvo smalsu, kaip ir su kokiomis nuotaikomis žmonės aukos. Tradiciškai abi akcijos dienas centro darbuotojams talkino A. Mackaus gimnazijos moksleiviai Aušrinė Augaitytė, Edita Šulcaitė, Karina Mamkaitytė, Iveta Steponavičiūtė, Julija Poškaitė, Deimantė Vazinskaitė, Domantas Bukauskas, Rugilė Barauskaitė ir Dovilė Šeputytė.

Akcijos metu žmonės paaukojo 1035 vnt. arba 697,4 kg ilgai negendančių maisto produktų: aliejaus, cukraus, įvairių kruopų, miltų, makaronų, daržovių, vaisių, mėsos, žuvies konservų, uogienių, sausų pusryčių, sausainių.

Iš suaukotų produktų bus ruošiami maisto paketai apgyvendintoms Socialinių paslaugų centro Krizių namuose šeimoms, sunkioje situacijoje atsidūrusiems asmenims, kitiems nepasiturintiems asmenims bei organizuojamas maitinimas Vaikų dienos centrą lankantiems vaikams.

„Savanoriškai dirbau „Maisto banko“ akcijoje. Man patiko, nes gerai praleidau laiką ir šeštadienis nebuvo iššvaistytas veltui. Buvo daug žmonių, kurie prisidėjo prie akcijos, nesitikėjau, kad yra tiek daug geranoriškai nusiteikusių“, - sakė Dovilė Šeputytė.

„Dalyvavimas šioje akcijoje buvo labai įdomus. Pamačiau, kad žmonės yra tikrai dosnūs bei nuoširdūs. Laikas buvo praleistas turiningai ir kupinas gerų emocijų“, - tvirtino ir Domantas Bukauskas.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

jeigu aukojate2017-04-30
aukokite tiesiogiai žmonėms.

Komentaras patinka Komentaras nepatinka
jau tikrai.....2017-04-27
deja, deja, bet teko matyti, kaip Silutes "IKI", tokios akcijos metu surinkta maista kartoninese dezese, i nuosava automobili krove itartinas vyriskis. Jis stovedavo salia maisto paaukoti prasanciu moteru ir kai deze prisipildydavo, isnesdavo i lauka ir idedavo i automobilio, stovincio salia invalidams skirtos parkavimo vietos, bagazine. Jokiu spec. uzrasu, kam priklauso si transporto priemone, nebuvo. Pasitikejimo nekeliantis vaizdelis ir kas gali paneigti, kad........ Nebuciau mates - nerasyciau. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
didesnio apsurdo nesu matęs 2017-04-27
dosnūs tai dosnūs žmonės sava valia duoda tiem žmonėm kur neturi iš ko nusipirkt o kad tų žmonių nepasiekia tas suaukotas maistas tai kur jis dingsta tada o kai ateina poniutės šluodamos kailiniais žeme ir geriausius produktus išsirenka tai gal tokios ir socialiai remtinos jai nebūčiau matęs nerašyčiau Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?