Akcija „Kalėdiniai keksiukai“ ir vėl Šilutėje skleidė gerumą

2014-12-21, Gerda BELOKOPYTOVA
Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos pradinio skyriaus mokinukai savo gardžiuosius keksiukus padovanojo ir Šilutės r. savivaldybės vadovams.
Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos pradinio skyriaus mokinukai savo gardžiuosius keksiukus padovanojo ir Šilutės r. savivaldybės vadovams.
Jau antrus metus iš eilės Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos pradinio skyriaus bendruomenė rengia akciją „Kalėdiniai keksiukai“. Iš šiemet mažieji kulinarai, lydimi savo pedagogių ir tėvelių, lankėsi Šilutėje esančiose įstaigose bei dovanojo gerumą.

Pasak organizatorių, šios akcijos metu gardžiaisiais kepiniais apdovanojami sunkiomis ligomis sergantys vaikai, seneliai, našlaičiai vaikai bei likimo nuskriausti žmonės. „Norime labai padėkoti visiems kepėjams. Tik jų dėka mūsų pradinukai jau pabiro po šventiškai papuoštą miestą dalindami ne tik keksiukus, bet ir savo gerumą, šilumą, nešdami kalėdinę nuotaiką. Ypač mus džiugina tai, kad keksiukų iškepama vis daugiau ir taip mes galime plėsti savo vykdomus projektus bei pasirūpinti didesniu skaičiumi žmonių“, - kalbėjo pedagogės.

Gruodžio 16-ąją pradinio skyriaus bendruomenės nariai atvyko į Šilutės r. savivaldybę, kur savo kepinius su linkėjimais įteikė merui Vytautui Laurinaičiui bei vicemerams Algirdui Gečui ir Algirdui Balčyčiui.

„Mes, Pamario pagrindinės mokyklos pradinukai iš Lietuvininkų gatvės, norime palinkėti, kad šios šv. Kalėdos į jūsų namus atneštų jaukumą ir šilumą, kad ateinantys metai žadėtų naujas viltis, būtų turtingi ir dvasingi“, - linkėjo savivaldybės svečiai.

Anot pradinukus atlydėjusių mokytojų, šiemet keksiukų iškepta dar daugiau negu praėjusiais metais. Suskaičiuota, kad pernai iškepti 897 keksiukai. Šiemet kepinių skaičius gerokai padidėjo – suskaičiuota net 1 450 keksiukų.

Būtent tokios akcijos padeda suprasti, kad neišvengiamai esame priklausomi vieni nuo kitų, o pasidalintas gerumas visada sugrįžta.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!