Pirmųjų „Ramzio“ taurės varžybų nugalėtojai - kinologas R. Meilė su belgų avigane Cola

2017-04-28, pasienis.lt

VSAT Pagėgių rinktinėje pirmą kartą surengtos „Ramzio“ taurės kinologų varžybos. Taurę įsteigė gyvūnų globos klubas „Draugo letena“. Tris dienas vykusiame renginyje dėl geriausiųjų vardo rungėsi 17 kinologų ir jų augintinių.

Pirmoji vieta atiteko Specialiosios paskirties  užkardos Sargybų skyriaus  specialistui Ramūnui Meilei ir jo belgų aviganei Colai.

Rungčių trasos buvo paruoštos Viešvilės užkardos saugomo ruožo miškuose. Tarnybiniai šunys buvo vertinami pėdsekystės, žmogaus paieškos, daiktų paieškos vietovėje, bendro paklusnumo rungtyse bei visų varžybų individualioje įskaitoje.

Tris dienas trukusios varžybos parodė, kad šiemet atsitiktinumams vietos nebuvo ir pagrindinius laurus nuskyrė profesionalumas ir patirtis.

Susumavus visų rungčių rezultatus paaiškėjo, jog varžybose triumfavo Specialiosios paskirties užkardoje tarnaujantis R. Meilė su Cola. Jų sąskaitoje - 428 taškai.

Antra vieta atiteko toje pačioje užkardoje tarnaujančiam Gintarui Naujokaičiui ir belgų aviganiui Carui. Šio dueto kraitis - 416 taškų.

Tiks trimis taškais nuo jų atsiliko trečios vietos laimėtojai Artūras Kochtovas ir Armo iš Vileikių užkardos. 

Iškilmingas varžybų nugalėtojų apdovanojimas vyko Pagėgių rinktinės  Štabo teritorijoje. Rinktinės vadas Rimantas Timinskis nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo taurėmis ir diplomais, tarnybinius šunis – medaliais. Varžybų dalyviai buvo apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!