Šilutės regbininkės drąsiai stojo į kovą

2017-05-02
Šilutės komanda.
Šilutės komanda.

Balandžio 12 dieną  Marijampolėje vyko mergaičių ( 7-14m.) nekontaktinio TAG regbio žaidynių „Pirštinaitės 2017“ II etapas „Žalioji pirštinaitė“. Varžybose dalyvavo komandos iš Panevėžio, Alytaus, Šilutės, Plungės, Lazdijų ir Marijampolės.

Šilutės miesto komanda, treniruojama A. Minkevičiūtės ir D. Streckio, TAG regbio žaidynėse  sužaidė keturias rungtynes po keturiolika minučių. Pirmosiose varžybose mergaitėms šypsojosi sėkmė ir jos įveikė priešininkes iš Marijampolės. Antrosiose rungtynėse šilutiškėms teko nusileisti  Plungės „Dorbės“ komandai. Trečiosiose rungtynėse A. Minkevičiūtės ir D. Streckio auklėtinės nemenka persvara įveikė Lazdijų regbio komandą. Ketvirtosios rungtynės buvo vertos finalo. Šilutiškės drąsiai stojo prieš Panevėžio komandą, daugkartines Lietuvos mergaičių nekontaktinio regbio čempiones ir jau per pirmąją ataką pelnė taškus. Rungtynes pradėjus geru startu, mergaitės niekuo nenusileido puikiai kamuolį valdančioms ir greitą lydėjimą demonstruojančioms panevėžietėms. Deja, rungtynių pabaigoje mergaitėms iš Šilutės pritrūko jėgų ir varžovėms pavyko išplėšti pergalę.

Geriausia Šilutės komandos žaidėja pripažinta kapitonė Auksė Šperbelytė, rezultatyviausia -  Kornelija Putytė. Komandos sudėtį sudarė Auksė Šperbelytė, Kornelija Putytė, Alamantė Šimkutė, Austėja Nutautaitė, Laura Mackevičiūtė, Augustė Mačaitė ir Lukrecija Lukošiūtė.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

LIjana2017-05-29
Taip ir toliau, Austuk! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Mociute2017-05-06
Austeja tu SAUNUOLE
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?