Moterys smurtauja prieš vyrus – vienam nuplikytas veidas, o kitas nužudytas

2014-12-21, „Šilokarčemos“ informacija
Šilutėje, M. Jankaus g. 3 name, buvo nužudytas 35-erių metų vyriškis.
Šilutėje, M. Jankaus g. 3 name, buvo nužudytas 35-erių metų vyriškis.

Prasidėjus šventiniam laikotarpiui padidėjo ir nusikaltimų skaičius. „Prieš šventes prasideda šventinė psichozė. Moterys nebemyli vyrų, vyrai – moterų. Jie mušasi, badosi, pliko vienas kitą, darosi kažkas baisaus“, - teigia VšĮ „Šilutės ligoninė“ vadovas Darius Steponkus.

Dar visai neseniai garsiai Šilutėje nuskambėjo įvykis, kai šešiolikmetę merginą prie Šilutės pirmosios gimnazijos užpuolė ir su adata pilvą subadė nepažįstamas vyriškis. Nepilnametė po incidento buvo skubiai pristatyta į Šilutės ligoninę. Po apžiūros mergina išleista gydytis ambulatoriškai. Vyriškis, užpuolęs ir subadęs merginą, vis dar ieškomas.

Štai ši gruodžio savaitė „pasižymėjo“ moterų smurtavimu prieš vyrus. Vienas iš vyriškių sugyventinės buvo nužudytas dūriu į kaklo sritį.

Gruodžio 16 dienos vakarą Girininkų kaime (Šilutės r.) kilus buitiniam konfliktui 45-erių metų Loreta verdančiu vandeniu apipylė dvejais metais vyresnio savo sutuoktinio veidą. Vyriškis buvo pristatytas į Šilutės ligoninę su nuplikyta dešiniąja veido puse, bet iš ligoninės vėliau paleistas gydytis ambulatoriškai. Jau anksčiau Loretos sutuoktinis yra kentėjęs savo mylimosios smurtą. Moteris tik 2013 metų kovo mėnesį sugrįžo iš įkalinimo įstaigos, kur kalėjo už tai, kad savo sutuoktinį sužalojo peiliu. Anot aplinkinių gyventojų, moteris, ko gero, labai „karšto“ būdo, ypatingai tada, kai būna neblaivi, o tokia esą ji būna labai dažnai. Ir tą vakarą, kai prieš trejus metus smogė peiliu savo vyrui, ji buvo neblaivi.

Skaudžios išgertuvės įvyko ir gruodžio 17 dieną, trečiadienį, Šilutėje. Apie 20 val. 10 min. Šilutės r. policijos komisariate buvo gautas parnešimas, kad  M. Jankaus g., nuomojamame bute, rastas vyro (gimusio 1979 m.) kūnas su durtine žaizda krūtinės srityje. Sulaikyta įtariamoji 27-erių metų neblaivi (2,34 prom.) sugyventinė.

Šilutės rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Vaidas Petniūnas „Šilokarčema“ sakė, kad sulaikytoji jauna moteris gyveno asocialiai, niekur nedirbo, turi dukrą, tačiau jos neaugina. Konfliktas tarp sugyventinių galimai įvyko dėl pinigų, kuriuos nužudytasis uždirbo užsienyje. 35-erių metų vyriškis neseniai buvo grįžęs iš užsienio. Prieš tą lemtingą vakarą, jau visą savaitę sutuoktiniai savo bute kažką šventė su draugais. Trečiadienio vakarą, kaip manoma, sutuoktiniai liko namuose vieni. Neblaivus vyriškis papriekaištavo savo sugyventinei, kad ji išleido jo uždirbtus užsienyje pinigus. Sugyventiniai susipyko, o tada moteris griebė peilį ir smogė vyriškiui į kaklą. Jis dėl patirtų sužalojimų mirė vietoje.

Dėl šio įvykio pardėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamajai gresia laisvės atėmimas nuo 8 iki 20 metų arba iki gyvos galvos.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!