Kompiuterinio žaidimo „League of Legends“ turnyre virė aistros

2017-05-07, Žaneta Jokužytė, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyriaus vyresnioji bibliotekininkė

Į Šilutės F. Bajoraičio viešąją biblioteką rinkosi kompiuterinio žaidimo „League of Legends“ mėgėjai.  Prieš dešimt dienų buvo paskelbta registracija, tačiau vos per kelias dienas jau buvo užimtos visos vietos. Tai rodo, jog tarp Šilutės jaunimo šis kompiuterinis žaidimas yra labai populiarus.

Šį internetinį kompiuterinį žaidimą sukūrė ir 2009 m. spalio 27 d. išleido „Riot Games“ pagal populiarųjį to paties žanro žaidimą „Defense of the Ancients“. Žaidimas buvo palankiai įvertintas, jo populiarumas pastaraisiais metais gerokai išaugo. „Riot Games“ skelbia, kad kasdien šį žaidimą žaidžia 27 milijonai žmonių, o piko metu būna prisijungę apie 7,5 milijono žaidėjų.

F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vykusiame turnyre iš viso dalyvavo septynios komandos, sudarytos iš 35 žaidėjų. Trys komandos buvo iš anksto susibūrusios, o likusios išrinktos burtų keliu. Komandą sudarė penki nariai, jie buvo pasiskirstę kompiuterinio žaidimo vaidmenimis. Žaidė penki žaidėjai prieš penkis.  Šiuo metu yra išleisti  4 žaidimo žemėlapiai. Šilutiškiai naudojosi „Summoners Rift“ – pirmuoju, pačiu populiariausiu ir daugiausiai žaidžiamu „League of Legends“. Tuomet, jei pasirenkamas normalus žaidimo režimas, kiekvienas žaidėjas turi 90 sekundžių pasirinkti čempioną, o po to žaidimas prasideda. Žaidimas užtruko net penkias valandas. Gausiai susirinkę sirgaliai galėjo matyti žaidimo eigą ekrane. Renginys buvo tiesiogiai transliuojamas per Facebook‘ą, o žaidimo eiga – per Youtube. Žaidimą konsultavo  „League of Legends“ entuziastas Mindaugas Petkus.

Pirmąją vietą užėmė komanda „Boosted animals“. Laimėjusiai komandai įteikti prizai ir sertifikatai. Sulaukus didelio žaidėjų susidomėjimo, ateityje F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje ir toliau planuojama rengti šio kompiuterinio žaidimo turnyrus.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Citizen 2.02017-05-08
Šiaip tai buvo tų merginų ir tarp žiūrovų, ir taip žaidėjų. ;) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kodel2017-05-08
nesimate zaidzianciu merginu,nes jos ne kvailos zaisti LOL Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Hadis2017-05-08
puikiai surengtas turnyras Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Tomas2017-05-07
Shimas geriausias Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Citizen 2.02017-05-07
Super renginys. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Pagaliau2017-05-07
kažkas gero Šilutėje! Tikėkimės bus dar turnyrų!
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?