Gardamo ikimokyklinukus aplankė Velykų bobutė

2017-05-05, Informacija Dianos Formanikaitės, nuotraukos Vitalijos Mockuvienės

Lietingas pavasario rytas  Gardamo progimnazijos ikimokyklinukų neišgąsdino, mažieji rinkosi į savo grupę su tėveliais ir močiutėmis, kur jų laukė papuošta klasė jų pačių darbeliais bei margučių paroda. Svečius pasitiko klasės auklėtoja Vitalija Mockuvienė, kuri pasipuošusi Velykės apdarais ir  nešina krepšeliu su  dovanomis, pradėjo šventę Vytės Nemunėlio eilėraščiu „Margučiai“.

Šventiniame rytmetyje, pavadintame „Rid rid rid margi margučiai“, Velykų bobutė pasveikino visus sulaukus šv. Velykų ir uždavė įvairių klausimų vaikams :  ką reiškia mažosios Velykaitės, koks Velykų simbolis, kodėl reikia dažyti kiaušinius, ką reiškia kiaušinių spalvos ir dar daug kitų, į kuriuos vaikai atsakinėjo labai noriai. Savo prisiminimais apie kiaušinių marginimą dalinosi mamos, o močiutės pasakojo, kaip seniau buvo marginami kiaušiniai.

Šventėje vaikai deklamavo eilėraščius, dainavo daineles, žaidė žaidimus, rideno kiaušinius, mėgdžiojo paukščių garsus. Kiekviena šeima turėjo numarginti ant lapo nupieštą didelį margutį, kuriuos vėliau  surišo į vieną didelę margučių knygą. Po visų linksmybių vaikų, mamų bei močiučių laukė vaišės


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?