VMI internetinėje svetainėje informacija - apie piniginių dydžių pokyčius įsivedus eurą

2014-12-19, VMI
silelis.res.lt nuotrauka
silelis.res.lt nuotrauka
Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – VMI) informuoja, kad VMI interneto svetainėje pateikiama susisteminta informacija, kaip keičiasi įvairūs piniginiai dydžiai, susiję su mokestinėmis prievolėmis keičiantis valiutai.

„Vykdant Nacionalinio euro įvedimo įgyvendinimo priemonių planą, buvo pakeisti gyventojų pajamų, pridėtinės vertės, nekilnojamojo turto, akcizų ir kitų mokesčių administravimą reglamentuojantys teisės aktai. Mokesčių mokėtojų patogumui VMI interneto svetainėje patalpinome struktūrizuotas lenteles, kaip keičiasi įvairūs piniginiai dydžiai, susiję su mokestinėmis prievolėmis“, - sako VMI prie FM Teisės departamento Rasa Virvilienė, pažymėdama, kad į lenteles VMI specialistai įtraukė visus piniginius dydžius, pradedant Privalomojo sveikatos draudimo įmokomis, baigiant PVM mokėtojams svarbiomis sumomis.

Dabar galiojančios reikšmės litais, kurios nuo 2015 m. sausio 1 d. nustatomos eurais, skelbiamos VMI interneto svetainės skyriaus „Euro ir mokesčių naujienos“ (https://www.vmi.lt/cms/euro-ir-mokesciu-naujienos) skiltyje Su mokesčiais susiję dydžiai litais, kurie nuo 2015 m. sausio 1 d. keičiami į eurus.

VMI pažymi, kad visa informacija mokesčių mokėtojams, norintiems tinkamai pasiruošti euro įvedimui, skelbiama VMI interneto svetainės skyriuje „Euras ir mokesčiai“ www.vmi.lt/cms/euras-ir-mokesciai, o konsultacijas visais mokesčių klausimais teikia VMI Mokesčių informacijos centras telefonu 1882.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų uždaryti rusakalbių mokyklas?