Rugsėjo 1-ąją neišvengta nelaimių

2014-09-02, Stasys BIELSKIS
Iš šalutinės gatvės į pagrindinę Geležinkelio gatvę išvažiavęs garbaus amžiaus vairuotojas suko į kairę ir užtvėrė kelią automobiliui „Nissan Almera“, kuriuo važiavo penkios merginos.
Iš šalutinės gatvės į pagrindinę Geležinkelio gatvę išvažiavęs garbaus amžiaus vairuotojas suko į kairę ir užtvėrė kelią automobiliui „Nissan Almera“, kuriuo važiavo penkios merginos.
Vakar, rugsėjo 1-osios popietę, 95-erių vairuotojas P. P. sukėlė avariją, kurioje nukentėjo jo vairuojamas automobilis „Audi B4“ bei „Nissan Almera“. Pastaruoju automobiliu važiavo penkios jaunos merginos.
 
Ši avarija įvyko merginoms važiuojant pagrindine Geležinkelio gatve, ties „Šilutės agrochemijos“ parduotuve. Iš šalutinio kelio išvažiavęs garbaus amžiaus vairuotojas suko į kairę ir taip užtvėrė kelią automobiliui „Nissan Almera“. Automobiliai susidūrė vos ne kaktomuša.
 
Iš penkių važiavusių merginų dviem prireikė medikų pagalbos – jos greitosios medicinos pagalbos automobiliais buvo išvežtos į Šilutės ligoninę. Nukentėjo 16-os ir 21-erių metų amžiaus merginos, sužeidimai nedideli – vienai sutrenkta galva, kitai - krūtinė. Sužalota ir kartu su senoliu važiavusi 58-erių metų moteris. Visos trys nukentėjusiosios, suteikus pirmąją medicininę pagalbą, vakar iš ligoninės išleistos į namus. Nukentėjusioji šešiolikametė yra Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokyklos moksleivė. Šią rugsėjo 1-ąją ji prisimins turbūt visą gyvenimą.
 
Garbaus amžiaus senolis sakė matęs atvažiuojantį automobilį, bet manė, kad spės pasukti į kairę. Jo teigimu, merginos atlėkė labai dideliu greičiu, todėl ir nespėjęs pasukti.
 
Merginos neigė, kad važiavusios greitai, teigė, kad tas vyriškis joms prieš pat „nosį“ užtvėrė kelią.
 
Po kelių minučių toje pačioje vietoje įvyko dar viena avarija. „Opel Omega“ vairuotojas, važiavęs iš Melioratorių alėjos, nepastebėjo į įvykio vietą atskubančio policijos visureigio ir trenkėsi į jo galą. Šiame įvykyje žmonės nenukentėjo. Pareigūnų visureigis neapgadintas, nukentėjo tik kaltininko automobilis.
 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?