Pagėgių miesto stadione futbolą žaidžia kurmiai?

2017-05-10, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Vaizdas Pagėgių stadione.
Vaizdas Pagėgių stadione.

Socialiniame tinkle „Facebook“ Pagėgių savivaldybės tarybos narys Edgaras Kuturys pasidalino savo mintimis apie Pagėgių stadioną: „Pagėgių seniūnijos sporto metodininko funkcijos, kurias atlieka Pranas Juodis, yra: „Prižiūrėti Pagėgių seniūnijos sporto aikštynų tvarką, jų būseną, esant reikalui, atlikti smulkius remonto darbus". Politikas pasidalino ir nuotraukomis, kaip minėta vieta atrodo. Užvirė diskusijos.

Pasak E. Kuturio, pažvelgus į Pagėgių miesto stadioną, galima daryti išvadą - čia futbolą greičiausiai žaidžia kurmiai. 

Komentatorių netrūko. Viena moteriškė teigė, kad P.Juodis nieko nedarė ir nedarys, mat taip tik pinigai plaunami. „Nejaugi taip gali būti, kad už dyką pinigai būtų mokami?“, - klausė jos kita moteris. Jai atsakė politikas E. Kuturys: „Pagėgiuose gali...“. „Čia juk Pagėgiai - čia pažintys ir politika. Jei esi palankus – gali ir nedirbti. Svarbu pareigas užimti. Gali būti pats geriausias specialistas savo srityje, bet, jei nešoksi pagal burtininko dūdelę, pareigų tau nematyti“, - dėstė kitas komentatorius.

 Kodėl tas P. Juodis nesirūpina tvarka Pagėgių stadione ir už ką jam  darbo užmokestis mokamas, klausėme jo tiesioginio vadovo, Pagėgių seniūno Dainiaus Maciukevičiaus. Pasak jo, stadionas iš po žiemos buvo netvarkingas, o ir paskutiniu metu oras nelepino, todėl nebuvo galimybės tvarkyti. Dabar jis jau tvarkingas: išlyginti kurmrausiai, surinktos šiukšlės.  „Patys gyventojai priteršia, o paskui šaukia.  Niekas neateina iš kitur ir nešiukšlina. Paskui reiškia nepasitenkinimą. Visi galvoja, kad Prano atlyginimas didelis. Bet jis dirba tik pusę etato. Vyksta daug sportinių renginių. Jis juos prižiūri. Net teisėjauja krepšinio ir tinklinio varžybose. Bet niekas to nepastebi.“, - kalbėjo seniūnas. Anot jo,  P. Juodis yra geras darbuotojas – visuomet atlieka tai, kas pasakoma. Todėl jam priekaištų vadovas neturi. „Užsikabino tą Praną ir linčiuoja“, - baigė pokalbį D. Maciukevičius.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

patyres2017-05-10
Juodas , čia tu?.. :) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
susidaro nuomonė2017-05-10
kad kažkoks savivaldybės ale ekspertas stumia ant metodininko, nors pats nei piršto nepajudina...
Kodėl taip visur yra...patys prišiukšlina, patys skundžiasi savo nevalyvumu...laukia kol kažkas kitas sutvarkys jų šiukšlynus.
Kita medalio pusė...jei norite sportuoti, tai ir aplinką apsitvakykite patys...
Komentaras patinka Komentaras nepatinka