Penktadienio horoskopas – gruodžio 19 d.

2014-12-19, ji24.lt
123rf.com nuotr. / Kalėdiniai keksiukai
123rf.com nuotr. / Kalėdiniai keksiukai

Skaitom skaitom, ką šiandien kužda žvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte gal kiek persistengsite pildydami savo atžalų ar mylimųjų svajones, tačiau sustoti lengva nebus. Na, dėl to nenukentės niekas, nebent įlįsite į skolas. O štai vakare jūsų nuotaika nežadės nieko gero. Galimas daiktas – nerasite tinkamos vietos savo kailyje. Užuot artimiausiam žmogui suvertę kaltę dėl nepatogios lovos, ištuštėjusios piniginės ar dar kažin ko, imkitės atsakomybės patys.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Siekdami pamaloninti pačius artimiausius, privesite sunerimti tuos, kurie neteks dalies jūsų dėmesio. Deja, saugios užuovėjos niekas nepasiūlys – patys privalėsite rasti aukso vidurį tarp šių dviejų stovyklų arba tarp norų ir galimybių. O jei vakare tarp judviejų su jūsų antrąja puse įsiropš šaltukas, nekreipkite į ji dėmesio. Susikoncentruokite į tai, kas gera ir malonu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Daugybė patarėjų ir daugybė norinčių išsakyti savo nuomonę iš pradžių žavės, o po to pradės jus erzinti. Verčiau rinktumėtės ramią darbo dieną, tačiau į jūsų nuomonę gali būti neatsižvelgta. Patarimų į šiukšlių dėžę neišmeskite, bet ir aklai jiems paklusti neskubėkite.  Vakare nepervarkite, būkite atidūs savo ir artimųjų sveikatai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Taip rūpės patenkinti savo ar mylimų žmonių užgaidas, kad pamiršite bet kokį saiko jausmą. Jei dėl to visi jaučiasi smagiai – kodėl gi ne? O jei vėliau tektų keisti veiksmų planą, jūs su tuo tikrai susitvarkysite. Vakare aistros bus pripildyta kiekviena akimirka, bet ji daugiau griaus negu kurs. Todėl, esant galimybei, trumpam atsiraukite, užuot gesinę jausmus savo nepasitikėjimu.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nenusileisite nė vienam, kuris bando jus pranokti ar bando jus sustabdyti. Tokių atsikratysite ar rasite būdus juos patraukti sau iš kelio. Dienai baigiantis jūsų pečius užgriuvę namų rūpestėliai jus prislėgs: kažkam neįtiksite, kažkas kažko reikalaus ir pan.  Tačiau toji būsena netrukdys jums tikėti sėkminga dienos įvykių baigtimi.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ryte nepersistenkite vaidindami angelą sargą, elfą ar net Kalėdų senelį, apie kurį niekas nežino ir nesužinos. Nebent jums nieko tokio, kad visus laurus už jūsų nuopelnus susigriebia kažkas kitas. Vakare bandydami gauti reikalingą informaciją, susidursite su kliūtimis. Nepalikę vietos nepasitenkinimui, netrukus suprasite, kad tokiu būdu kažkas jus apsaugojo.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dienos pradžioje darysite viską, kad įtiktumėte tiems, su kurias dirbate ar ketinate pramogauti. Deja, jie labiau jumis naudosis, nei vertins jūsų didžiules pastangas ar net aukas dėl jų. Vakare galite patirti jausmą, kad kažkas jus nepakankamai vertina, už didžiulį triūsą ar pastangas numesdamas jums tik kelis niekingus trupinius. Prieš reikšdami pretenzijas, įsitikinkite, ar patys vertinate save.

SkorpionasSkorpionas

(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šį rytą karjeros pažadai iš vadovų lūpų gali pasigirsti didesni nei yra iš tiesų. Prieš skubėdami užsiimti šilčiausią sostą, paklauskite savęs, ar negirdite tik to, ką norėtumėte girdėti? Vakare prie jūsų prisiartinti nenorės niekas. Būsite lyg didžiulis debesis, iš kurio vienu metu ir griaudėja, ir lyja. O kas, jei leistumėte išlįsti ir vienam kitam saulės spinduliui?

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Optimistiniais pastebėjimais džiuginsite visus, kurie tamsiuoju metų laiku prarado viltį. Kas gi jums beliko, kai diena tapo tokia trumpa? Tuo, ką kalbate ir tai, kuo kitus įkvepiate, sunkiai tikėsite patys, bet apie tai niekam nepasakosite. Dar giliau į save užsisklęsite tada, kai suprasite apie neteisingą elgesį su jumis. Gal vis dėl to viską pernelyg su tirštinote?

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dienos pradžioje dalintis mintimis, idėjomis ar darbais bus nesunku, tačiau galiausiai visi ims traukti į savo pusę, sieks išsiskirti iš minios ar kitais būdais nurungti kitus. Tačiau kiekvienas apsimes, kad viskas gerai, gražu, puiku, nuostabu ir beveik tuo patikės. Na o vakare, situacija jums nebus iš lengvųjų, kai būtinybė prisitaikyti prie draugų, vers jus jaustis įvarytiems į kampą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Darysite viską, kad įtiktumėte savo antrąjai pusei ar kitiems svarbiems žmonėms ir, panašu, kad gerokai persistengsite. O darbe veikiausiai krimsitės, kad neišgirdote pagyrimų už puikiai atliktą darbą. Abejingumas, kuris jus slegia, neturi nieko bendra su jūsų pastangomis. Tai tik kažkokios pamokos, kurių, regis, dar neišmokote.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Turėsite aibes darbų, bet retkarčiais pagausite save svajojančius, o ne dirbančius, bet dėl to savęs nebarsite. Gal net nuspręsite, kad tokiu būdu jūs dirbate efektyviau ar savo svajonėse kuriate kažką daug svarbesnio už šias niekingas kasdienes smulkmenas. Panašu, kad kažkas įtikins jus, jog viskas yra atvirkščiai, bet kelias to link lengvas nebus.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?