Prahoje šilutiškių šokių kolektyvas „Žvaigždūnė” buvo absoliučiais lyderiais

2017-05-16, Karolina Toleikytė

Meilės šokiui ir  pergalių troškulio - to moko jaunąsias Šilutės šokėjas Loreta Stanelienė ir Gintarė Stanelytė, vadovaujančios kolektyvui „Žvaigždūnė”.  24-ąjį gimtadienį šį pavasarį švenčiantis kolektyvas savo gerbėjų nenustoja stebinti trofėjais ir prizinėmis vietomis ne tik  Lietuvoje, bet ir tarptautiniuose konkursuose visoje Europoje .

Daugiau negu 100 šokėjų turintis kolektyvas, kuriame yra net 7 įvairaus amžiaus šokių grupės - tai rimtas konkurentas Lietuvos ir užsienio valstybių šokių kolektyvams. Dar visai neseniai, sugrįžusi iš tarptautinio festivalio Vilniuje „Dance Revoliution 2017”, „Žvaigždūnė” galėjo pasigirti net 7 prizinėmis taurėmis, dėl kurių varžėsi  su labai stipriais konkurentais iš Estijos bei Rusijos, o šokių kolektyvų pasirodymus vertino tarptautinė komisija iš Rusijos, Baltarusijos, kaimyninių  šalių bei ypatingi svečiai iš Indijos. Tačiau paskutinis šokėjų laimėjimas, iš tiesų, įspūdingas. „Žvaigždūnės” kolektyvas  gegužės 10 d.  „Charm of Bohemia” meno ir kultūros festivalyje, vykusiame Prahoje, Čekijos respublikoje, tapo absoliučiais lyderiais ir kitiems kolektyvams nepaliko net menkiausios vilties. Festivalyje Šilutės šokėjas lydėjo tikrų tikriausia sėkmė. Visos  trys amžiaus grupės nuskynė pirmąsias vietas ir laimėjo kelialapį į superfinalą, kuris vyks spalio mėnesį Sankt Peterburge, Rusijoje.

 Kiekvieną pavasarį šokių kolektyvas suburia pilną salę savo gerbėjų, šokėjų, tėvelių ir draugų Šilutėje. Į koncertą aplankyti, pasveikinti ir palaikyti savo vadovių renkasi ir buvusios šokėjos. Jau 24-tus metus Šilutės kraštą garsinantis  kolektyvas savo naujojoje  programoje, kurią pristatys  gegužės 20-ą dieną  Šilutės kultūros namuose, žada naujus, rekordiškai daug prizų nuskynusius šokius, įspūdingus kostiumus ir specialią šventinę programą, o žaibišku greičiu išperkami bilietai yra geriausias sunkių  treniruočių ir repeticijų įvertinimas.

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?